«  Травень 2019  »

Про усі події вишу - у нашій газеті!

Читай нас онлайн

24 квітня 2014 року в актовій залі другого навчального корпусу відбулася благодійна вистава у постановці нашого театру-студії "Кураж" "Беда от нежного сердца". Як відомо, нещодавно студенти-театрали на чолі з керівником Іриною Нєбиловою представили на суд глядачів прем’єру цієї вистави за однойменною п’єсою Володимира Соллогуба. Присутні високо оцінили художню майстерність наших юних артистів.

Перед початком сьогоднішнього спектаклю виступив в.о. ректора академії, професор С.М. Козьменко:

– Ми добре розуміємо, особливо останнім часом, що найбільша у світі цінність – це людське життя, – сказав Сергій Миколайович. – Тому у нас і виникла ідея: поєднати приємне з корисним і зробити цю виставу благодійною, запросивши на неї викладачів і студентів академії. Виручені кошти ми передамо на лікування нашого випускника Олега Гаврилюка, якого влітку жорстоко побили. Олег потребує операції, тривалого лікування, а все це – великі гроші. Мені дуже приємно, що наші студенти погодилися показати цю благодійну виставу. Сподіваюсь, що ви отримаєте задоволення, подивившись водевіль і залучившись до прекрасного.

Для довідки. Лихо прийшло ще влітку, коли наш молодий земляк, нині мешканець Києва, зазвичай пішов у магазин, а… потрапив до реанімації. У Києві молоду людину невідомі жорстоко побили і залишили помирати. Інцидент трапився ще 11 серпня, але міліція проявляла повну бездіяльність до того часу, аж поки кореспондент "Подробностей" Веніамін Трубачов не звернувся у правоохоронні органи і не провів власне журналістське розслідування. Цей сюжет був показаний по телебаченню. Журналісту вдалося розшукати свідків, які бачили, як невідомі по-звірячому розправлялися з хлопцем. Його не просто били, а вбивали. Лише "швидка" врятувала Олега від смерті. Свідки стверджують, що одним із нападників був співробітник міліції. Напевне, тому слідство й не просувається далі…

Олег місяць перебував у комі, а зараз пересувається на інвалідному візочку. Мама Олега, Валентина Гаврилюк, дуже сподівається, що винних покарають. Але понад усе вона переживає за здоров’я сина, молиться, щоб він одужав.

Допомогти нашому колишньому студентові можемо й ми, адже важко залишатися осторонь такого горя. Найголовніше для кожного з нас – бути людиною, здатною допомогти тим, хто потрапив у біду. Олегові дуже потрібна наша допомога на оплату реабілітації.

Реквізити для оплати в ПАТ "Банк Кредит Дніпро":

• Рахунок № 26251937616201
  • Гаврилюк Валентина Миколаївна
  • Призначення платежу - поповнення поточного рахунку

Реквізити для оплати через банківські установи:

• Рахунок № 2909590076601
  • Найменування рахунку отримувача - ПАТ "Банк Кредит Дніпро"
  • Код Банку - 305749
  • Код ЕДРПОУ - 14352406
  • Призначення платежу - поповнення поточного рахунку

А наші глядачі вже встигли долучилися до цієї благородної справи ще перед початком вистави, зробивши пожертви коштів у спеціально обладнані скриньки.

…Цього дня студенти грали з особливим натхненням. Майже професійно виконали свої ролі Данило Резніченко, Владислав Березняк, Маргарита Швед, Альона Тонконіг, Яна Калачева, Євгенія Скороход та Валерія Хавро. І хоча п’єса написана в ХІХ столітті, однак звучить вона актуально і сьогодні, як і належить справжній класиці, адже вона про кохання і корисливі мотиви, про пошук долі і про те, що справжні почуття не купиш ні за які гроші. А ще цей водевіль насичений гумором, піснями й танцями.

Глядачі тепло вітали "Кураж", який подарував насолоду від чудової гри і можливість бути милосердними.

Керівник студії І.В. Нєбилова щиро подякувала глядачам і запросила їх на нові вистави.

Інформацію підготувала
провідний фахівець інформаційно-видавничого відділу