«  Липень 2019  »
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Про усі події вишу - у нашій газеті!

Читай нас онлайн

Минулої суботи наші волонтери отримали стільки позитивних вражень, що вистачить надовго. Вони вкотре відвідали центр соціально-психологічної реабілітації дітей, позбавлених батьківської опіки, і цей візит був надзвичайно цікавим, надзвичайно емоційним та корисним для всіх.

Студенти завітали до своїх маленьких друзів, щоб організувати міні-фотосесію для дітей, яким працівники центру шукають нові родини. Фото, зроблені під час заходу, буде розміщено на спеціальному сайті, де потенційні усиновлювачі отримують всю необхідну інформацію про вихованців центру.

Волонтери творчо підійшли до проведення цієї зустрічі. Вони розуміли, що діти дуже чекають їхньої уваги та нових вражень, тому підготувалися відмінно: привезли і спортивний інвентар для проведення естафет, і повітряні кульки з мильними бульбашками, і яскраві фарби, якими розмальовують дитячі обличчя, і подарунок для дівчинки – іменинниці, і іграшки для малюків.

Студенти та вихованці центру веселились від душі, із задоволенням спілкувались, разом брали участь у спортивних конкурсах, грали з малюками, і весь час волонтери дивувалися тому, як діти, обділені батьківською любов’ю, позбавлені права вибору, діти, які опинилися в надзвичайно складних життєвих обставинах, незважаючи ні на що, залишаються щирими, відкритими, розуміють та пробачають своїх безвідповідальних батьків, радісно посміхаються та з вдячністю приймають будь-які прояви уваги до їхніх проблем.

А ще у кожного з нас з’явилося нестримне бажання зателефонувати своїм батькам і подякувати їм за те, що вони у нас просто є!

Інформацію підготувала
асистент кафедри банківської справи
Г.А. Малиш