«  Березень 2019  »
ПВСЧПСН
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лекції представників Національного банку України для студентів ННІ БТ

3 жовтня 2018р. у приміщенні  Конгрес-центру відбулися лекції двох представників Національного банку України для студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». 

 

Тему «Сучасні тенденції банківського нагляду» розкрила  головний експерт Департаменту банківського нагляду Марія  Григорівна Пономаренко.

Вона має наступний досвід роботи в банківському нагляді з 1999 р.: здійснення  наглядових функцій за банками, у тому числі щодо банків, що потребували посиленого нагляду; участь у проведенні інспекційних перевірок в банках; методологічна робота щодо розробки нових регуляторних вимог для банків, у тому числі щодо оцінки кредитних ризиків банків; забезпечення здійснення безвиїзного банківського нагляду на індивідуальній та консолідованій основі за великими банками та банками з іноземним капіталом; методичне забезпечення наглядових функцій; участь у впровадженні проекту ризик-орієнтованого нагляду згідно з прийнятою Комплексною програмою розвитку фінансового сектору України до 2020 року;участь у розробці нових законодавчих вимог щодо регулювання діяльності банків; надання методологічної підтримки щодо застосування нормативно-правових актів Національного банку.

Лекцію «Практичні аспекти оцінки кредитного ризику на прикладі математичного моделювання» прочитала  головний експерт Департаменту фінансової стабільності Ольга Василівна Гвоздєва.

Загальний досвід роботи Гвоздєвої О.В. у банківській системі складає 24 роки. За роки своєї трудової діяльності вона працювала у всіх ключових напрямках: кредитування, казначейство, бюджетування, фінансовий аналіз, побудова системи управління ризиками, впровадження компонентів Basel 2 та Basel 3, впровадження МСФЗ 39 та 9, робота з проблемною заборгованістю, антикризове управління, впровадження  BCP (Business Continuity Plan), стрес-тестування.

З 2015р. і по теперішній час Ольга Василівна працює в Нацбанку, завершує проект з впровадження МСФЗ 9, приймає участь у стрес-тестуванні комерційних банків.

Організатором заходу виступила професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування Бєлова І.В.

На лекції були присутні більше 100 студентів, також викладачі, аспіранти, докторанти.

Висловлюємо подяку Першому заступнику Голови НБУ Рожковій К. В., Заступнику Голови НБУ Сологубу Д. Р. за сприяння проведення лекцій, а також лекторам Пономаренко М. Г. та Гвоздєвій О. В. за високий  рівень змістовної частини та  якісну методичну подачу підготовленого матеріалу, за професійність  роботи з аудиторією.

nbu2 nbu3 nbu4 nbu5 nbu6 nbu1