«  Листопад 2018  »
Щиро вітаємо бакалаврів – випускників УАБС 2018 року!

02-03 липня 2018 року в Навчально-науковому інституті бізнес-технологій «УАБС» відбулася урочиста подія – вручення дипломів випускникам-бакалаврам денної форми навчання.

У святковому залі директор інституту Ірина Іванівна Д’яконова вручила дипломи магістрів випускникам спеціальностей: «Фінанси, банківська справа і страхування», «Облік і оподаткування», «Міжнародні економічні відносини», «Економічна кібернетика».

З вітальним словом до випускників звернулася Ірина Іванівна Д’яконова, яка привітала випускників із закінченням навчання в інституті та побажала нових звершень, цікавих відкриттів і процвітання. Інститут завжди тримає міцний зв’язок із випускниками і запрошує продовжити навчальну діяльність в магістратурі.

Слова привітання з побажаннями щасливого професійного, особистого життя пролунали від завідувачів випускових кафедр. Інна Олександрівна Школьник, Тарас Григорович Савченко, Костянтин Григорович Гриценко, Юрій Миколайович Петрушенко побажали успіхів і професійних звершень випускникам кафедр.

За традицією на закінчення урочистостей відбулася фотосесія випускників із керівництвом та викладачами на пам’ять про цю важливу подію як для кожного студента, так і для інституту.

УАБС пишається своїми випускниками! Шановні випускники! Вітаємо вас з цією знаменною подією у вашому житті, бажаємо вам великих трудових успіхів, сімейного добробуту та благого процвітання нашої України.

vupysk1 vupysk2 vupysk3 vupysk4 vupysk5 vupysk6 vupysk7 vupysk8 vupysk9 vupysk10 vupysk11