«  Січень 2018  »
Вітаємо переможців Другого академічного рейтингу “Особистості та події 2014 року”

12 лютого з нагоди 19-річчя з дня заснування академії відбулася церемонія нагородження переможців Другого академічного рейтингу "Особистості та події 2014 року".

Щорічний рейтинг, що визначає особистостей і події, які прославили наш навчальний заклад та сформували його позитивний імідж, було започатковано минулого року з нагоди відзначення повноліття академії.

Конкурс проводився у восьми номінаціях: "Науковець року", "Наукова подія року", "Спортивний Олімп", "Куратор року", "Відкриття року", "Культурно-мистецька подія року", "Креатив року" та "Проект року".

Рейтингова комісія визначала переможців в кожній номінації з-поміж трьох номінантів, які були запропоновані структурними підрозділами академії.

В номінації "Науковець року" переможцем стала Васильєва Тетяна Анатоліївна – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри банківської справи, керівник Центру соціально-економічних досліджень та академічної мобільності, головний редактор журналів "Innovative Marketing", "Вісник Української академії банківської справи", автор статей у наукових виданнях, що входять до наукометричної бази SCOPUS, та наукових фахових виданнях України.

Найкращою "Науковою подією року" визнано публікацію у міжнародному журналі "Computational Economics" наукової праці, підготовленої міжнародним авторським колективом, до складу якого увійшли кандидат економічних наук, доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Пластун Олексій Леонідович та кандидат економічних наук, старший викладач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Макаренко Інна Олександрівна. Журнал "Computational Economics" входить до 300 найкращих економічних журналів світу за рейтингом IDEAS/RePEc.

Переможцями в номінації "Спортивний олімп" стали асистент кафедри фізичного виховання Максименко Анатолій Анатолійович та кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів Бойко Антон Олександрович за підготовку команди академії з баскетболу до участі у чемпіонаті України серед чоловічих команд Першої ліги, яка знаходиться на другому місці турнірної таблиці.

Благодійний аукціон "Сумські художники – сумським військовослужбовцям", що проводився з метою матеріальної підтримки військовослужбовців Сумського батальйону територіальної оборони, здобув перемогу в номінації "Культурно-мистецька подія року". Організатор аукціону – кандидат економічних наук, доцент, старший науковий співробітник Сергій Володимирович Тихенко.

"Креативом року" визнано відеокліп на пісню "Чекаю тебе", присвячений сумчанам – бійцям Сумського батальйону територіальної оборони, які знаходяться в зоні АТО. Автор та виконавиця пісні – журналістка, співачка, музикант, композитор Юлія Лесіна, режисер відеокліпу – Ситниченко Володимир Родіонович, оператор відеозапису І категорії відділу з організації виховної та позанавчальної роботи.

Найкращим куратором за підсумками 2014 року стала Винниченко Наталія Володимирівна, кандидат економічних наук, доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, куратор групи ОА-21.

Серед трьох претендентів на номінацію "Відкриття року" перемогу отримали учасники театру-студії "Кураж" – лауреати ХV Міжнародного фестивалю молодіжних театрів "Театральна сесія – 2014", Всеукраїнського театрального фестивалю "Чехов-фест-2014" та їх дебют на професійній сцені. Режисер-постановник – Небилова Ірина Володимирівна.

В останній восьмій номінації "Проект року" переміг фонд "Допомога сумським військовослужбовцям". Координатори фонду: кандидат економічних наук, асистент кафедри міжнародної економіки Мозговий Ярослав Іванович та кандидат економічних наук, асистент кафедри міжнародної економіки Говорун Дмитро Анатолійович.

Переможців привітали виконувач обов’язків ректора Сергій Миколайович Козьменко, проректори Алла Григорівна Ярова та Інна Олександрівна Школьник, професор кафедри міжнародної економіки Олександр Миколайович Костюк.

Привітати професорсько-викладацький склад і співробітників академії та оголосити переможців у номінаціях "Культурно-мистецька подія року", "Креативом року", "Відкриття року" завітали заслужений художник України, голова Сумської обласної організації Національної спілки художників України Іван Іванович Гапоченко, поет-бард, директор "Агенції творчих подій" Ігор Касьяненко, творчий керівник акторської студії театру танцю "Артес", акторка Сумського театру юного глядача, організатор благодійного проекту – вистави за участі вихованців Сумського дитячого будинку імені С.П. Супруна "Олівер Твіст. Легенди вулиць" Тетяна Корнілова.

Переможцям у номінації "Проект року" – координаторам фонду "Допомога сумським військовослужбовцям" дипломи вручив Петро Миколайович Олексенко, проректор академії у 1996-2005 роках, батько випускника академії Євгена Олексенка, який зараз захищає Вітчизну і всіх нас на Сході України.

Щиро вітаємо переможців Другого академічного рейтингу "Особистості та події року". Бажаємо їм подальшого зростання, підкорення нових вершин, нових перемог та процвітання! Віримо, що славна історія академії буде продовжуватися, здобутки вишу будуть постійно примножуватися і з кожним роком зростатиме кількість номінацій рейтингу та претендентів на перемогу.

2_plastun 3_maksimenko_boyko 4_tihenko 5_lesna 6_vinnichenko 7_teatr 8_govorun_mozgoviy podarunok_-_kartina 10

Інформацію підготувала
провідний фахівець відділу з організації виховної та позанавчальної роботи А.В. Пономарьова

Фото старшого наукового співробітника С.В. Тихенка