«  Липень 2019  »
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Студенти кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування ННІ БТ «УАБС» переможці олімпіад та конкурсів студентських робіт 2019 року

Для викладачів та студентів кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування  перше півріччя 2019 року видалося досить напруженим, але продуктивним. Адже вони не просто приймали активну участь в олімпіадах та конкурсах наукових робіт, а й посіли призові місця.

  • Студентка IV курсу – Олександра Черкай спеціальності «Облік і оподаткування» стала однією із переможниць ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Облік у бюджетних установах» та отримала диплом ІІІ ступеня. Науковий керівник доцент Кравченко О.В.
  • Студентка V курсу, яка навчається на магістерській програмі «Облік, аудит та оподаткування в міжнародному бізнесі»  Ярошина Аліна виборола ІІ місце у другому етапі ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із темою «Аутсорсинг в обліку». Науковий керівник доцент Бурденко І.М.
  • Студентки V курсу, які навчаються на магістерській програмі «Облік, аудит та оподаткування в міжнародному бізнесі» Солодуха Марія та Теницька Ірина відмінно захистили роботу «Реформування системи екологічного оподаткування в умовах сталого розвитку» та отримали диплом ІІІ ступеню. Науковий керівник старший викладач Самусевич Я.В.
  • Також Солодуха Марія та Теницька Ірина презентували доповідь за науковою роботою на тему «Перспективи реформування системи екологічного оподаткування в Україні в умовах гармонізації податково політики ЄС» на Всеукраїнському конкурсі дослідних робіт школярів та студентів. За результатами захисту роботи, студентки вибороли ІІІ місце за напрямком «Економіка» та  отримали грошовий приз у розмірі 5000 грн. Науковий керівник старший викладач Самусевич Я.В.

Співробітники кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування щиро вітають студентів та їх наукових керівників з перемогами та бажають подальших наукових досягнень!!!!

ol2 ol3 ol4