«  Липень 2019  »
Студенти ННІ БТ «УАБС» переможці олімпіад та конкурсів студентських робіт
Приємно відзначити, що ННІ БТ «УАБС» гідно представив наш університет на другому етапі Всеукраїнських олімпіад та конкурсів студентських робіт і додав свій внесок у скарбницю здобутих перемог СумДУ.

Перемоги у другому турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт здобули:
  • Диплом І ступеня: Зимогляд Аліна (напрям «Банківська справа»); Федорченко Валерія (напрям «Страхування»).
  • Диплом ІІ ступеня: Тєтєрєва Орина (напрям «Управління фінансово-економічною безпекою»); Кобець Жанна Олександрівна (напрям «Фінанси і кредит»).
  • Диплом ІІІ ступеня: Дербеньов Константин (напрям «Економіка та економічна політика»).
Перемоги у другому турі Всеукраїнських студентських олімпіад:
  • Диплом ІІІ ступеня: Відменко Юлія (спеціальність «Фінанси і кредит», навчальна дисципліна «Державні фінанси»); Гребінь Владислав (спеціальність «Банківська справа»); Соловей Інна (спеціальність «Страхова справа»).
Колектив інституту щиро вітає своїх студентів, висловлює їм свою глибоку подяку за виявлену активність та гідне представлення нашого університету на Всеукраїнських змаганнях, результатом яких є не лише особисте професійне зростання студентів, а й підвищення загального рейтингу університету. Зичимо вам сили духу, наполегливості та натхнення у справах, нових здобутків та цікавих вражень.

peremoj2 peremoj3 Kobec Tetereva Solovey Ponomarenko Grebin Fedorchenko