«  Липень 2019  »
Участь викладача кафедри іноземних мов ННІ БТ

Ст. викладач кафедри іноземних мов ННІ БТ "УАБС", організатор і керівник Німецького Центру СумДУ Сушко-Безденежних М.Г. відзвітувала про актуальний стан розвитку НЦ СумДУ на цьогорічній координаційцній зустрічі керівників мовних центрів, що входять до партнерської мережі Гете-Інститут Україна. Керівники центрів та куратори партнерської мережі Катаріна Бук (керівник мовного відділу Гете-Інститут Україна) та Руслан Іваницький (керівник проекту "центри німецької мови в Україні") зібралися 18-19 квітня у Чернівцях , щоб поговорити про сучасні методи ефективного вивчення мови та створення комфортних умов для слухачів.

Нагадаємо: Угода про співробітництво Гете-Інститут та СумДУ була підписана в червні 2018 року. Наразі Німецький Центр СумДУ є офіційним, проте поки що не акредитованим партнером Гете-Інститу Україна. Для отримання акредитації Центр має доказати відповідність низці суворих вимог: зокрема, всі викладачі Центру повинні мати міжнародні сертифікати про володіння мовою на рівні не нижче С1, регулярно проходити підвищення кваліфікації. Центр має забезпечувати якість викладання, що відповідає стандартам Гете-Інститут Україна. За умови збереження нинішніх темпів розвитку Німецький Центр СумДУ зможе пройти акредитацію через два роки.