«  Квітень 2019  »
Студенти ННІ БТ «УАБС» зустрілися з представниками компанії «EasyPay»

Сучасний світ характеризується розвитком електронного середовища та переходом до інформаційної цивілізації. Одним  з критеріїв успіху  в сучасному нестійкому світі є постійне самонавчання та самовдосконалення, ознайомлення з сучасними тенденціями розвитку економіки, ІТ сфери тощо.

Саме розвитку та інноваціям у FinTech-галузі була присвячена лекція керівника ІТ відділу платіжного сервісу EasyPay Олександра Лапка та керівника відділу продаж Антона Рабушенка на тему «Fintech, UX та Rock&Roll. Або як отримати оплату від клієнта так, що б йому це сподобалось!», яка відбулася 9 квітня на базі ННІ БТ «УАБС».

EasyPay – український платіжний сервіс, що дозволяє клієнтам сплачувати понад 3500 послуг онлайн та в терміналах по всій Україні, запроваджує безконтактні оплати у транспорті та мобільні додатки для оплати різноманітних послуг. До речі, Антон Рабушенко є випускником спеціальності «Банківська справа» 2014 року.

Під час зустрічі представники компанії «EasyPay» розповіли про тенденції розвитку FinTech, поділиться професійним досвідом у FinTech-галузі, розповіли про можливості проходження практики.

Між Сумським державним університетом та компанією «EasyPay» укладено договір про проходження практики студентами СумДУ.

Студенти та викладачі ННІ БТ «УАБС» щиро вдячні «EasyPay» за змістовну та корисну лекцію та сподіваються на плідну співпрацю!

fint2 fint3 fint4