«  Квітень 2019  »
Студенти та викладачі ННІ БТ «УАБС» провели ряд заходів з нагоди Global Money Week 2019

31 березня завершився Всесвітній тиждень грошей – глобальна ініціатива, метою якої є підвищення уваги до фінансової освіти та фінансової грамотності серед дітей та молоді. Основним організатором проведення GMW 2019 від Сумського державного університету традиційно стала кафедра фінансів, банківської справи та страхування ННІ БТ «УАБС». Крім того, активну участь у Всесвітньому тижні грошей взяли викладачі кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування, кафедри міжнародних економічних відносин, кафедри економічної кібернетики, а також співробітники бібліотеки СумДУ та студенти ННІ БТ «УАБС».

Цього року для школярів міста Суми було запропоновано на вибір проведення цілого ряду пізнавальних та цікавих занять з фінансової грамотності, зокрема:

• «Практичні навички ощадливого споживання» (інтерактивне заняття);
  • «Цифрові гроші та фінансові технології» (інтерактивне заняття);
  • «Практичні навички формування власного бюджету» (інтерактивне заняття);
  • Екскурсія до музею грошей (Конгрес-центр СумДУ);
  • Інтерактивна гра «Цікаві факти про гроші»;
  • Економічна ділова гра (команда хлопців проти команди дівчат);
  • Заняття в класі онлайн з фінансової грамотності.

Для того, щоб задовольнити інтерес усіх бажаючих, заходи для школярів м. Суми тривали протягом двох тижнів – з 18 по 29 березня.

Всього з нагоди GMW 2019 викладачами, студентами та співробітниками СумДУ було проведено понад 50 семінарів, тематичних ігор та екскурсій. У зазначених заходах взяло участь близько 1300 школярів із 19 шкіл міста Суми і Сумського району.

Родзинкою цьогорічного GMW 2019 від Сумського державного університету стало залучення студентів ННІ БТ «УАБС» до проведення фінансової гри «Кредитний експрес» зі школярами. Цей досвід виявився цікавим та корисним не тільки для школярів, але й для самих студентів.

Організатори висловлюють щиру вдячність усім, хто долучився до проведення Global Money Week 2019. Сподіваємося на Вашу підтримку та активну участь і в наступному році!

gmw1 gmw2 gmw3 gmw4 gmw5 gmw6 gmw7 gmw8 gmw9 gmw10 gmw11 gmw12