«  Березень 2019  »
Літературна візитівка до 205-річниці з Дня народження Т. Г. Шевченка

Студенти 1 курсу ННІ БТ «УАБС» гідно відзначили 205-річницю з Дня народження великого мислителя і пророка українського народу  – Тараса Григоровича Шевченка.

Кожного року на  початку березня ми, українці, вшановуємо пам`ять  величної особистості в історії України, знаменного митця, художника і поета – Тараса Шевченка. Його творчості, громадській діяльності, особистим сторінкам життя було присвячено літературну візитівку «В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля…», яку підготували працівники філії бібліотеки та відділу позанавчальної роботи СумДУ.

Здавалося б, вже все  відомо й досліджено упродовж двох століть. Але і сьогодні перед нами постає чимало запитань та загадок про життя та творчість Тараса Шевченка, точних відповідей на які годі й шукати.

Сучасний погляд на багатоплановість та різноманітність творчості Тараса Шевченка не залишає байдужим жодного українця будь-якого віку, адже його слова і думки звучать, наче щойно написані чи сказані. Кобзар живий та актуальний в наші дні, як ніколи. Будь-який рядок із «Кобзаря» – це настанова і повчання від мислителя та справжнього українця з чистою та щирою душею.

Студенти першого курсу інституту ознайомилися із цікавими фактами біографії Великого Кобзаря, переглянули відео про його життя та творчість, читали вірші та брали участь у вікторині.

А студентки групи АБ-81а Ліцман Марина та МЕ-82а Слюсаренко Анна Діана долучилися до міжнародного флешмобу #ByShevchenko та прочитали поезію Великого Українця на фоні його пам`ятника.

libr2.JPG libr1.JPG