«  Липень 2018  »
ПВСЧПСН
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Участь викладача кафедри фінансів, банківської справи і страхування у міжнародній конференції в Польщі

Старший викладач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Бричко Марина прийняла участь в міжнародній конференції «Економетричні дослідження у фінансах» (Econometric Research in Finance (ERFIN) workshop (http://conference.erfin.org)). Конференція проходила 15 вересня 2017 р. в Варшавській школі економіки (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie), Варшава, Польща.

Метою ERFIN є просування сучасних кількісних методів дослідження (особливо економетричних моделей) та їх застосування у сфері фінансів. ERFIN має на меті показати найсучасніші дослідження у сферах фінансових ринків, інститутів та інструментів, а також забезпечити можливість отримання якісних відгуків на праці дослідників та співпраці між дослідниками, науковцями та практиками, що працюють у фінансових та інших сферах. ERFIN 2017 складався з високоякісних, оригінальних теоретичних / прикладних емпіричних статей науковців та фахівців галузі фінансів - як молодих, так і старших за віком.

У роботі конференції взяли участь близько 50 осіб, серед яких науковці і практики з 20 держав. Конференція ERFIN 2017 складалася з двох пленарних засідань (“Portfolio Analysis and Asset Pricing”, “Macroeconometrics”), семи секційних засідань (“Forecasting in Finance”, “Macroprudential Issues”, “Economic Modelling”, “Stock Market Risk”, “Asset Pricing”, “Sovereign Risk”, “Econometric Forecasting”) та постер сессії. З програмою цьогорічної конференції можна ознайомитися тут http://conference.erfin.org/public/conferences/1/schedConfs/2/program-en_US.pdf

Старший викладач Бричко Марина виступила з доповіддю в рамках секції “Economic Modelling” на тему: “Stakeholder’s financial relations and bank business management efficiency: evidence from Ukraine”, яка присвячена використанню непараметричних методів аналізу даних, зокрема DEA (Data Envelopment Analysis), у дослідженнях присвячених вивченню ефективності ведення банківського бізнесу як в Україні, так і за її межами.

 

Також протягом конференції за спонсорської підтримки Oprogramowanie Naukowo-Techniczne та Timberlake Consultants Ltd були представлені переваги використання пакету прикладних програм MATLAB та STATA  для обробки та аналізу даних у наукових дослідженнях.