«  Липень 2018  »
ПВСЧПСН
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Студентка УАБС на форумі

14-16 вересня 2017 року відбулася14-а Щорічна Зустріч YES: «Чи став світ новим? І що це означає для України?».  Цього року мала честь пройти конкурсний відбір та потрапити на Форум студентка ННІБТ «УАБС» Бочкарьова Тетяна у складі цільової аудиторії «Young leaders». 

У Зустрічі взяли участь понад 350 провідних політиків, дипломатів, бізнесменів, громадянських активістів та експертів із 34 країн світу, зокрема, Петро Порошенко, Володимир Гройсман, Александр Кваснєвський, Віталій Кличко, Володимир Кличко, Кондоліза Райс,  Річард Хаас,  Марош Шефчович, Сума Чакрабарті, Карл Більдт, Джон Керрі, Девід Камерон, Тоні Блер, Пол Кругман, Маріна Абрамович, Роберт Гейтс, Ньют Гінгріч, Джон Болтон, Стівен Сакур, Бернар-Анрі Леві,  Кіт Александер, Рамі Ефраті, Фарід Закарія, Пет Кокс, Мустафа Найєм, Валерій Пекар та інші. На форумі розглядалися глобальні питання, такі як зрушення у геополітичному розподілі сил та зміни в економіці . Окрема увага була приділена політиці нової американської адміністрації, глобальній безпеці, проблемам кібербезпеки, популізму та енергетичної безпеки.

Найнесподіванішим учасником конференції став Стівен Хокінг. У своїй промові він привітав українську науку, розповів про необхідність заселення інших планет, попередив про небезпеки штучного інтелекту.

Цитати з YES, які запам'яталися найбільше:

"Дивіться на зорі, а не під ноги, будьте допитливими" Стівен Хокінг

"Тільки саму Україну дійсно хвилює її майбутнє" Роберт Гейтс

" Сила повинна бути тільки з принципами" Девід Камерон

"Ви повинні так багато навчатися, як тільки можете" Кіт Александер

"Найбільша ваша проблема - молоді люди їдуть з вашої країни" Пол Кругман

"У вас дуже багато корупції, яку треба зупинити" Джон Кері

 Формула успіху Володимира Кличка: Ціль+Бескомпромісність+Союзники+Любов

yalta4 yalta3 yalta1