«  Грудень 2018  »
ПВСЧПСН
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Участь директора ННІ БТ «УАБС» Д'яконової І. І. та завідувача кафедри обліку та оподаткування Савченка Т. Г. у роботі міжнародної конференції «Міжнародна співпраця університетів в сфері освіти упродовж життя»

Директор ННІ БТ «УАБС» д.е.н, професор Д’яконова І. І., завідувач кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування д.е.н., професор Савченко Т.Г. взяли участь у роботі міжнародної конференції «Міжнародна співпраця університетів в сфері освіти в продовж життя», що відбулась на базі Вищої школи Банкової у місті Познань, Польща 12 квітня 2018 року.

У роботі конференції, головною метою якої  визначено сприяння співпраці між університетами в організації роботи щодо розвитку системи «Освіта впродовж життя»,  обмін досвідом роботи у цьому напрямку, а також створення  нових можливостей щодо розвитку  міжнародних проектів, прийняли участь більше ніж 20 університетів з України, Білорусії, Литви, Грузії, Туркменістану, Грузії, Румунії, Туреччини, Італії, Іспанії, Шотландії, США та Польщі.

Учасники конференції мали можливість:

  • послухати доповіді учасників проекту КІРАМ «Знання –це сила, вік не має значення»  про  досвід  та реалізацію програми розширення можливостей  щодо розвитку здібностей  та залучення до активного соціального життя  людей вікової категорії 50+;
  • взяти участь у майстер-класах присвячених методичним та практичним  рекомендаціям розробки онлайн курсів,  підготовки методичних посібників та рекомендацій щодо освіти для цілей бізнесу та інших;
  • презентувати власні заклади вищої освіти та іх можливості для співпраці в міжнародних освітніх та дослідницьких проектах.

Викладачі Сумського державного університету мали можливість поспілкуватись з ректором Вищої школи Банкової професором Йозефом Оржиком, очільником відділу міжнародних відношень Кристофером Сайоном, координатором проекту Лючиною Собковяк та іншими професорами факультету Вищої коли Банкової в Познані.

Сьогодні вже отримано пропозицію про підписання договору про співпрацю з університетом Солерно, Італія.