«  Жовтень 2018  »
Міжнародне стажування викладачів та студентів ННІ БТ «УАБС» в Чехії

Викладачі та студенти інституту стажувались в кредитних та фінансових інституціях Чеської Республіки.

Десятий рік поспіль студенти та викладачі інституту мали можливість підвищити рівень своєї професійної кваліфікації в кредитних та фінансових інституціях Чеської Республіки.

З  28.05 - 3.06 група у складі к.е.н., старшого викладача кафедри фінансів, банківської справи та страхування Мордань Євгенії Юріївни, асистента кафедри  фінансів, банківської справи та страхування  Онопрієнко Юлії Юріївни та 9 студентів, серед яких  Бурнос Ярослава, Васильченко Марина, Верхогляд Альона, Гавриш Юлія, Гуніна Олена, Кобець Жанна, Конашкова Анастасія, Пасько Катерина, Федорченко Валерія пройшли стажування у фінансово-кредитних інститутах Чехії.

Програма стажування проходила в два етапи.

На першому етапі – у формі дистанційного навчання (з 14 по 25 травня 2018 року) викладачі інституту (Мордань Є.Ю., Онопрієнко Ю.Ю.) опановували лекційні курси за темами: Європейська фінансова та економічна політика (лектор – Prof. V1. Minčič, Czech Chamber of Commerce); Актуальні проблеми банківського сектору Чехії (лектор – Ing. P. Stepanek, Czech Bank Association); Управління банківським ризиком (лектор – Prof. J. Karasek, AMBIS); Ефективність грошово-кредитної політики в Чехії (лектор – Prof. V1. Kolman, Czech Central Bank).

На другому етапі з 28 травня по 03 червня 2018 року викладачі проходили стажування в Центральному банку Чехії, Банківській асоціації Чеської Республіки та Чеській торговій палаті.

Студенти інституту взяли участь у Х міжнародному практичному семінарі «Особливості функціонування кредитних та фінансових установ Чеської Республіки», що проходив з 28 травня по 03 червня 2018 на базі Високої школи регіонального розвитку (AMBIS) м. Прага. Упродовж тижня студенти мали змогу детально ознайомитись як з діяльністю фінансово-кредитних інститутів Чехії, так із особливостями функціонування чеської економіки в цілому.

За результатами проходження міжнародного стажування викладачі і студенти отримали сертифікати від організатора заходів Ф. Павелки, ректора Високої школи регіонального розвитку (AMBIS), м. Прага. Професор відзначив високий професійний рівень викладачів та студентів, їх комунікабельність та вміння, як слухати так і задавати цікаві питання. Професор Ф. Павелка висловив сподівання на подальший розвиток дружніх стосунків між вузами.

praga2 praga3 praga4