«  Грудень 2017  »

Про усі події вишу - у нашій газеті!

Читай нас онлайн

29 листопада 2017

24–26 листопада 2017 року за підтримки Міністерства освіти і науки, Департаменту культури та ВГО «Європейська фестивальна-концертна молодіжна ліга» в палаці культури ім. Гната Хоткевича в місті Львів відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Зірковий парад 2017».

29 листопада 2017

З 13 по 18 листопада на базі Дніпровського національного університету імені О.Гончара відбувся 18-й Всеукраїнський фестиваль молодіжних театрів «Театральна сесія2017»Цього року на фестиваль подано рекордну кількість заявок – 30, відібрали для участі 15 колективів, серед яких і Відкритий молодіжний театр «Кураж» Сумського державного університету з виставою «Усі жінки божевільні!»

03 грудня 2017

Листопад традиційно стає «фінішною прямою» у змаганнях на визначення кращих студентів на рівні університету, а також міста й області. Офіційне нагородження студентів Сумського державного університету символічно провели 16 листопада у клубі «Спортлайн». Науковий, творчий, спортивний та громадський актив усього ВНЗ зібрався разом, щоб відзначити «професійне свято» та отримати свої нагороди. Не стало несподіванкою, що в число найкращих увійшло багато студентів ННІ БТ «УАБС». У святковій атмосфері заслужені відзнаки отримали Сергій Миненко  (грамота Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації за успіхи у навчанні, науковій і громадській роботі), Олександр Поліщук (грамота  відділу у справах молоді та спорту Сумської міської ради за успіхи у громадській, спортивній та мистецькій діяльності) та Аліна Шапаренко (грамота управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації).

28 листопада 2017

З 20 по 23 листопада 2017 року старший викладач кафедри економічної кібернетики Синявська О.О. взяла участь в інтенсивному курсі англійської мови «English for Lecturers of the University» на базі Університету прикладних наук Дойче Бундесбанку (м. Хахенбург, Німеччина).

27 листопада 2017

22 – 24 листопада 2017 у м. Таллін (Естонія) протягом «Європейського тижня середнього та малого бізнесу» відбувся ряд заходів під егідою Генерального директорату Європейської Комісії з питань внутрішнього ринку, промисловості, підприємництва, малих та середніх підприємств а також Міністерства економіки та зв'язку Естонії. Зокрема, протягом даного тижня відбувся Самміт «Стартап нації» та Асамблея малих та середніх підприємств (Асамблея МСП). До участі у даних заходах було запрошено на умовах індивідуального гранту доцента кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування Серпенінову Юлію Сергіївну

29 жовтня 2017

26 жовтня, о 19.00, у Конгрес-центрі СумДУ студенти різних спеціальностей і факультетів урочисто засвітили Ліхтар Джека, який є символом популярного нині серед молоді свята Гелловін.  Інтернаціональна команда студентів вишу, до якої увійшли Юрій Помазан, Олександра Черкай, Ліза Черненко, Олександр Поліщук, Катерина Марченко, В’ячеслав Гриценко  – ННІБТ «УАБС», Олексій Якушев –ТеСЕТ, Франклін Уджах, Мартин Оджапах, Беннібор Оні, Калеб Обарі – медичний інститут за підтримки відділу позанавчальної роботи та культурно-мистецького центру підготували культурно-мистецьку містерію «Бал монстрів».