«  Жовтень 2017  »

Про усі події вишу - у нашій газеті!

Читай нас онлайн

04 жовтня 2017

У переддень свята Українського козацтва та Захисника України,13 жовтня, у галереї мистецтв «Академічна» відбулася зустріч студентів навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» з Андрієм Букіним, відомим сумським волонтером, громадським активістом, бійцем батальйону Національної Гвардії імені Генерала Кульчицького, випускником Української академії банківської справи і Олександром Бойком, відомим сумським громадським діячем, бійцем Національної Гвардії, керівником дитячого наметового табору.

15 жовтня 2017

У рамках реалізації проекта «Посилення процесу нарощування потенціалу у сфері якості освіти та наукових досліджень в СНАУ та СумДУ» в жовтні 2017 року було реалізовано ряд навчальних семінарів для викладачів, аспірантів, студентів та адміністративного персоналу СНАУ та СумДУ. Спікерами на заходах виступили міжнародні експерти проекту. За результатами заходів учасники отримали підтверджуючі сертифікати участі в міжнародному заході.

15 жовтня 2017

24-25 жовтня 2017 року в СумДУ відбудеться відкриття «стіни доброчесності» в рамках інформаційно-освітнього проекту "Академічна культура та принципи доброчесності в СумДУ". Стіна презентуватиме візуальний символ доброчесності, розроблений студентами, а також результати конкурсу студентських творчих робіт на тему академічних принципів доброчесності.

08 жовтня 2017

Старший викладач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Бричко Марина прийняла участь в міжнародній конференції «Економетричні дослідження у фінансах» (Econometric Research in Finance (ERFIN) workshop (http://conference.erfin.org)). Конференція проходила 15 вересня 2017 р. в Варшавській школі економіки (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie), Варшава, Польща.

16 жовтня 2017

11 жовтня 2017 року в рамках діяльності Центру консультаційної підтримки і облікового супроводження (кафедра бухгалтерського обліку та оподаткування), за участі директора страхової компанії ТАС Ірини Михайлівни Григорець, відбувся практичний семінар «Пенсії: вчора, сьогодні, завтра».

04 жовтня 2017

В Україні та Норвегії розробляються інноваційні IT-рішення, які мають високий потенціал для підвищення продуктивності праці та покращення надання послуг у державному та приватному секторах. Ринок праці в Україні характеризується наявністю значної кількості кваліфікованих працівників  у сфері інформаційних технологій, які у співпраці із закордонними  партнерами розробляють та впроваджують інноваційні програмні рішення у закордонних компаніях. Це відкриває нові можливості для співпраці між Україною та Норвегією.