Студенти інституту мають унікальну можливість отримати поряд із дипломом Сумського державного університету диплом європейського вузу-партнера, що цілком визнається у країнах ЄС.

Навчання за програмою подвійного диплому передбачає, що студент одночасно навчається у двох вишах:

• в Інституті студент навчається згідно обраної спеціальності, у вузі - партнері – згідно спеціальності, яка запропонована спільною програмою;
  • частина кредитів, яку студент отримує в Інституті зараховується вузом-партнером;
  • навчання може відбуватися очно або дистанційно (в залежності від програми);
  • освітній процес ведеться англійською мовою (за деякими програмами за бажанням студента також можливо навчання українською мовою).

Після успішного завершення програми студент має можливість отримання одразу двох дипломів:

• диплом бакалавра або магістра СумДУ згідно обраної спеціальності;
  • диплому бакалавра або магістра іноземного університету згідно спеціальності, яка запропонована спільною програмою.

Таким чином, чотири дипломи за п’ять років – це реальність. Вони створюють для випускників Інституту значні конкурентні переваги на ринку праці не тільки в Україні, а й в країнах Європейського Союзу.

Детальніше з діючими програмами обміну можна ознайомитися за наступними посиланнями: