Куратор програми - д.е.н., професор кафедри міжнародної економіки

Інститут бізнес-технологій "УАБС" має досвід обміну студентами зі шведськими вищими навчальними закладами. У 2013-2014 навчальному році студенти кафедри фінансів уже отримують ступінь бакалавра в Університеті Ліннеус (м. Векше, Швеція). Навчання для них є безкоштовним. Тепер, отримавши грант, студенти спеціальностей "Міжнародна економіка" та "Фінанси" мають змогу претендувати на стипендію, навчаючись у Швеції. Витрати на проживання покриває також приймаюча сторона.

Дана програма обміну передбачає навчання протягом одного академічного року (двох семестрів) в Університеті Ліннеус та написання дипломної роботи. Претендент на навчання за такою програмою має володіти англійською мовою на високому рівні. Відбір найкращих претендентів буде проводитися за процедурою, що була розроблена за участі професора Коліна та його колеги Юлії Пономарьовою під час останнього візиту до академії у грудні 2013 року й узгоджена з керівництвом Університету Ліннеус.

Після успішного завершення програми студент має право подавати заяву на отримання диплому бакалавра за спеціальністю "Маркетинг" за напрямом "Бізнес адміністрування" (Bachelor of Science with specialization in Marketing; Main field of study: Business Administration).

Отриманий грант є результатом плідної та наполегливої співпраці між представниками Інституту та Університетом Ліннеус та дасть змогу далі поглиблювати кооперацію у навчальному та науковому напрямках.

Інститут бізнес-технологій "УАБС" висловлює особливу подяку за розвиток міжнародного співробітництва професору Свену-Олофу Колліну, професору Олександру Костюку та аспірантці Університету Ліннеус Юліі Пономарьовій.