Освітній ступінь: бакалавр;
Назва програми: економіка та управління;
Термін навчання: 1 рік;
Мова навчання: англійська або французська;
Фома навчання: дистанційна;
Місце навчання: м. Суми, Інститут бізнес-технологій "УАБС" (під спільним керівництвом представників Інституту та Економічного факультету Університету ім. П’єра Мендеса-Франса).

Програма призначена для:

• студентів Інституту і інших ВНЗ, які закінчили 3 курс бакалаврату за профілем підготовки в галузі економіки та управління;
  • випускників Інституту і інших ВНЗ, які вже отримали диплом бакалавра за профілем підготовки в галузі економіки та управління;
  • працюючих фахівців, які мають профільну освіту в галузі економіки та управління, і бажають отримати європейський диплом для подальшого кар’єрного зростання.

Вікових обмежень немає!

Повна вартість Програми:

• Для студентів, випускників (будь-якого року випуску) та працівників Інституту- 1910 євро;
  • Для студентів та випускників інших ВНЗ (будь якого року випуску) - 2110 євро.

Відбір студентів на Програму здійснюється кваліфікованою комісією, яка складається з викладачів Інституту.

Списки відібраних кандидатур будуть передані в Департамент дистанційної освіти Економічного факультету Університету ім. П’єра Мендеса-Франса (Франція) не пізніше 30 вересня навчального року.

Остаточне рішення о зарахуванні на навчання буде прийнято компетентною комісією Департаменту дистанційної освіти Департамент дистанційної освіти Економічного факультету Університету ім. П’єра Мендеса-Франса (Гренобль 2, Франція).

Таблиця дисциплін та кредитів Програми подвійного диплому:

КодДисципліниКредити
1-й Семестр
S3 UE2 Гроші і Фінанси 1 6
S5 UE1 Міжнародна економіка 1 6
S5 UE2 Економіка промисловості 1 6
  Французька мова як іноземна 4
  Кредити, отримані в українському бакалавріаті 8
2-й Семестр
S4 UE2 Гроші і Фінанси 2 6
S6 UE1 Міжнародна економіка 2 6
S6 UE2 Економіка промисловості 2 6
S6 UE3 Економічне зростання і коливання 6
  Кредити, отримані в українському бакалавріаті 6
  Загальна кількість з предметів ЕФ УПМФ 46
  Загальна кількість з предметів Академії 14
  Загальна кількість за 3-й курс (L3) 60

Необхідні документи для вступу на програму:

• резюме;
  • копії дипломів або копія залікової книжки, та завірений їх переклад на французьку мову;
  • мотиваційний лист;
  • копія закордонного паспорту;
  • копія свідоцтва про народження, перекладена на французьку мову та завірена;
  • підтвердження рівня володіння мовою;
  • 2 фотокартки;
  • характеристика або будь-який інший документ, який дозволяє оцінити рівень студента (англійською або французькою мовами, залежно від обраної мовної програми навчання).

Тьютори від Інституту допомогають кандидатам на Програму в оформленні документів!

Документи про здобуття освіти

Державний французький диплом бакалавра Лісанс з економіки та управління видається за умови:

• отримання диплома бакалавра СумДУ;
  • отримання загального середнього екзаменаційного балу не нижче 10 балів із 20 за 6 економічними дисциплінами, що викладаються французькою стороною;
  • підтвердження рівня В2 або еквівалентного рівня з англійської/ французької мови.

Студенти, які виконають ці умови, отримають державний французький диплом рівня "Лісанс" з економіки та управління.

Відповідно до діючого законодавства Франції диплом "Лісанс" дає право вступу на 1-й курс магістратури за напрямком "Економіка та управління" в університети Франції або університети будь-якої країни, яка бере участь у Болонському процесі в рамках Єдиного європейського навчального простору.

Для учасників Програми передбачається можливість ознайомчої поїздки у м. Гренобль з проживанням у кампусі Гренобльського університету!

Довідково про Університет ім. П’єра Мендеса-Франса, Гренобль 2 (Франція).

Грено́бль, Ґренобль (фр. Grenoble) – місто та муніципалітет на південному сході Франції. Великий промисловий, науковий і університетський центр французьких Альп.

В Університеті П'єра Мендеса працює 800 викладачів, навчається 19 тис. студентів, наукову роботу ведуть 20 науково-дослідних груп.

Завдяки своїй амбіційній міжнародній політиці (понад 650 програм обміну), Університет має партнерські відносини з університетами по всьому світу і займає перше місце серед університетів в Греноблі за кількістю студентів, що беруть участь у програмах обміну.

Сайт Гренобльського університету.

Сайт Економічного факультету Університету ім. П’єра Мендеса-Франса, Гренобль 2.

Контактні особи в Академії: