Наш виш шанує історію і вміє її зберігати. На її базі засновано три музейні комплекси.

Музей розвитку банківської справи на Сумщині та історії грошей - зібрання банкнот і монет, предметів старовини, документів та фотографій (у тому числі, рідкісна колекція бон, передана УАБС Національним банком України), що розповідає про історію виникнення грошей від древньої історії до сучасності. До уваги відвідувачів також історія розвитку банківської справи у нашому регіоні та створення і розвитку нашого вишу.

Музей електронної та офісної техніки презентує історію в особах та предметах, що стосується появи та функціонування різноманітної обчислювальної та допоміжної техніки. Насичений різноманітними приладами, технікою, що ілюструє еволюцію допоміжного приладдя, яке використовує людина в роботі та побуті.

Музей Суханових – галерея фото, історичних документів подарованих УАБС доброчинцем Григорієм Петренко. Розповідає про життя та добрі справи сімейства Суханових, котрі в дореволюційний період проживали на Сумщині. Центральну частину експозиції присвячено Дмитру Суханову, який заснував перший в Сумах Міський громадський банк, реконструював та опікувався перлиною Сумщини - Спасо-Преображенським собором.