29.04.2017

Продовжується спільний проект кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування ННІБТ "УАБС" і групи компаній «Інтелект-Сервіс»

slide-black-ukrГрупа слухачів зі студентів спеціальності «Облік і оподаткування» завершила вивчення сертифікованого курсу фірми «M.E.Doc», який було проведено на базі Центру з консультаційної підтримки і облікового супроводження соціальних ініціатив та бізнесу кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування ННІ БТ «УАБС» СумДУ.


14.04.2017

Виставка «Твоя кар’єра» в ННІБТ «УАБС»

slide-black-ukr7 квітня представник компанії Custom PC Software (CPCS), доцент, кандидат економічних наук Олексіч Дмитро Володимирович прочитав лекцію для студентів 3-го курсу спеціальності «Облік і аудит» у межах дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку і аудиті» на тему: «Бази даних та їх місце в системах бухгалтерського обліку».


12.04.2017

«Кар’єра: точно в ціль» разом з KPMG

slide-black-ukr6 квітня 2017 року в Конгрес-центрі СумДУ відбулася зустріч з представником компанії KPMG, яка мала на меті зорієнтувати студентів у особливостях сучасного ринку праці та сприяти їхньому працевлаштуванню.


24.03.2017

Лекція від випускника УАБС - представника Державної аудиторської служби для студентів ННІБТ "УАБС"

slide-black-ukr22 березня Заступник начальникавідділу Управління Північно-східного офісу Державної аудиторської служби в Сумській області, кандидат економічних наук Есманов Олексій Миколайович прочитав лекцію для студентів 4-го курсу спеціальності «Облік і аудит» у межах дисципліни «Аудит» на тему: «Основні засади здійснення державного аудиту».


24.02.2017

Виробнича практика студентів ННІБТ "УАБС" у Польщі

zenko1У рамках договору про співробітництво двох вишів Навчально – наукового інституту бізнес – технологій «УАБС» СумДу та Вищої школи Банкової (Wyższe Szkoły Bankowe) у період з 08.02.2017 по 20.02.2017 року студенти 4 курсу спеціальностей «Бухгалтерський облік та оподаткування», «Банківська справа», «Міжнародна економіка» та «Економічна кібернетика» проходили виробничу практику  у польському місті Катовіце.


22.02.2017

Виставка «Твоя кар’єра» в ННІБТ «УАБС»

zenko122 лютого 2017 року в ННІБТ «УАБС» відбулася виставка «Твоя кар’єра», яка мала на меті зорієнтувати студентів у особливостях сучасного ринку праці та сприяти їхньому працевлаштуванню.