Участь співробітників інституту в роботі органів державної влади,
місцевого самоврядування, творчих спілок та інших організацій

Навчально-науковий інститут "УАБС" – це не лише знаний в Україні та за її межами навчальний заклад, а й науковий, громадський та культурно-мистецький осередок Сумщини. Викладачі та співробітники вишу користуються заслуженою повагою у земляків як професіонали своєї справи, високоосвічені, ерудовані особистості. Саме тому вони активно залучаються органами державної влади і місцевого самоврядування, іншими державними інституціями до участі в засіданнях робочих груп, комітетів тощо.

Фахівці інституту беруть активну участь у громадському житті та в діяльності творчих спілок.

dudchenko foto Дудченко Вікторія ЮріївнаЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
член робочої групи сталого економічного розвитку, бізнес-клімату, інвестицій, міжнародної інтеграції та співпраці Регіонального комітету з економічних реформ Сумської обласної державної адміністрації

Ярова Алла ГригорівнаЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
депутат Сумської міської ради, член постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді

Гончарова Людмила Іванівна, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
член обкому профспілки працівників державних установ


Балацький Євген ОлеговичЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
член робочої групи Ради Єврорегіону "Ярославна"