Європейські студії

01 квітня 2016

30 березня 2016 р. в літературній вітальні наукової бібліотеки Української академії банківської справи відбулася зустріч з педагогами загальноосвітніх середніх шкіл м. Суми у рамках семінару «Основи обачливої фінансової поведінки».

16 березня 2016

З 1 по 5 березня 2016 року в Українській академії банківської справи була проведена друга зимова школа Жана Моне «Фінансові аспекти європейської інтеграції для аспірантів та молодих вчених».

16 березня 2016

Українська академія банківської справи отримала можливість реалізувати проект академічної мобільності в співпраці з Університетом Перуджі (м. Перуджі, Італія) в рамках грантової програми ЄС Еразмус+

12 березня 2016

25-26 лютого 2016 року на базі Роменського міськрайонного Центру зайнятості було проведено дводенний семінар на тему «Основи відкриття та ведення бізнесу в умовах євроінтеграції», що відбувся в рамках модуля Жана Моне «Європейські студії освіти з фінансів: дослідження то розповсюдження європейського досвіду в галузі освіти з фінансів серед населення». Даний проект фінансується Європейським Союзом за програмою ЄС Еразмус+.

11 грудня 2015

9 грудня у бібліотеці Української академії банківської справи завідувач кафедри банківської справи д.е.н., професор Васильєва Т.А. провела семінар «Основи обачливої фінансової поведінки» для вчителів загальноосвітніх середніх шкіл м. Суми. Семінар проведено в рамках модуля Жана Моне «Європейські студії освіти з фінансів: дослідження та розповсюдження європейського досвіду в галузі освіти з фінансів серед населення», що фінансується Європейським Союзом.

01 грудня 2015

19-20 листопада на базі Сумського районного центру зайнятості проведено дводенний інтенсивний курс лекцій на тему «Основи відкриття та ведення бізнесу в умовах євроінтеграції».

123