28-29 жовтня 2010 р. у Державному вищому навчальному закладі “Українська академія банківської справи Національного банку України” відбулася XІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція “Проблеми і перспективи розвитку банківської системи України”.

Метою конференції стало професійне обговорення ключових питань сучасного стану банківської та фінансової систем за кризових умов; виявлення та визначення тенденцій і проблем розвитку банківської системи; підвищення ефективності діяльності та удосконалення правового забезпечення банківської системи в контексті подолання кризових явищ і розвитку економіки України.

У роботі науково-практичної конференції взяли участь понад 200 осіб, зокрема фахівці Національного банку України, представники банківської школи (м. Хожув, Польща), Республіки Білорусь, фахівці з Курська (Російська Федерація), а також Дніпропетровська, Донецька, Києва, Сімферополя, Севастополя, Чернігова, Луцька, Харкова, Черкас, Сум.

За підсумками роботи конференції сформульовані висновки та розроблені рекомендації щодо стабілізації функціонування банківської системи України. До початку роботи конференції було видано збірник тез доповідей, у якому розміщено понад 200 публікацій її учасників.

Тематично роботу конференції було зосереджено на таких основних питаннях:

  • “Сучасний стан і перспективи розвитку банківської системи в контексті економічного розвитку держави” (секція 1);
  • “Грошово-кредитна політика у сприянні економічному зростанню” (секція 2).

  Детальніше...