Прізвище, ім’я, по-батьковіПосада
за посадою науково-педагогічні працівники
1. Д’яконова Ірина Іванівна  в.о. директора інституту
2. Лєонов Сергій Вячеславович заступник директора з науки та бізнес процесів
3. Дудченко Вікторія Юріївна заступник директора з навчальної роботи
4. Люта Ольга Василівна заступник директора з методичної роботи
5. Бойко Антон Олександрович заступник директора з міжнародної діяльності 
6. Вербицький Валентин Вікторович  заступник директора зі спортивної роботи
7. Савченко Тарас Григорович заступник директора з інформатизації, e-learning, дистанційної та заочної форми навчання
8. Скорба Олег Анатолійович  заступник директора з профорієнтації
9. Семененко Тетяна Олексіївна заступник директора з інформаційної роботи та медіа технологій
10. Леганьков Ігор Вікторович заступник директора з військово-патріотичної підготовки
11. Ярова Алла Григорівна заступник директора з виховної роботи та гуртожитків 
12. Школьник Інна Олександрівна завідувач кафедри банківської справи
13. Бєлова Інна Валеріївна професор кафедри банківської справи
14.  Лукін Дмитро Анатолійович доцент кафедри банківської справи
15.  Буряк Анна Володимирівна доцент кафедри банківської справи
16.  Кривич Яна Миколаївна доцент кафедри банківської справи
17.  Криклій Олена Анатоліївна доцент кафедри банківської справи
18.  Сисоєва Лариса Юріївна доцент кафедри банківської справи
19.  Крухмаль Олена Валентинівна доцент кафедри банківської справи
20.  Мінченко Марія Геннадіївна доцент кафедри банківської справи
21.  Ласукова Анна Сергіївна старший викладач кафедри банківської справи
22.  Богма Сергій Дмитрович старший викладач кафедри банківської справи
23.  Самусевич Ярина Валентинівна асистенет кафедри банківської справи
24.  Височина Аліна Володимирівна асистент кафедри банківської справи 
25.   Кузьменко Ольга Віталіївна  завідувач кафедри економічної кібернетики
26. Олійник Віктор Михайлович професор кафедри економічної кібернетики
27.  Гриценко Костянтин Григорович доцент кафедри економічної кібернетики
28.  Коломієць Світлана Володимирівна доцент кафедри економічної кібернетики
29.  Дахер Катерина Анатоліївна доцент кафедри економічної кібернетики
30.  Яровенко Ганна Миколаївна доцент кафедри економічної кібернетики
31.  Братушка Сергій Миколайович доцент кафедри економічної кібернетики
32.  Яценко Валерій Валерійович доцент кафедри економічної кібернетики
33.  Яременко Наталія Сергіївна старший викладач кафедри економічної кібернетики
34.  Койбічук Віталія Василівна старший викладач кафедри економічної кібернетики
35.  Синявська Ольга Олександрівна асистент кафедри економічної кібернетики
36.  Макаренко Михайло Ілліч завідувач кафедри міжнародної економіки
37. Костюк Олександр Миколайович професор кафедри міжнародної економіки
38.  Петрушенко Юрій Миколайович професор кафедри міжнародної економіки 
39.  Хомутенко Людмила Іванівна доцент кафедри міжнародної економіки
40.  Омельченко Юлія Валеріївна доцент кафедри міжнародної економіки
41.  Костюк Олена Володимирівна доцент кафедри міжнародної економіки
 42. Щербина Тетяна Володимирівна доцент кафедри міжнародної економіки
43.  Афанасьєва Ольга Борисівна старший викладач кафедри міжнародної економіки
44.  Мозговий Ярослав Іванович доцент кафедри міжнародної економіки
45.  Лапіна Юлія Григорівна старший викладач кафедри міжнародної економіки
46.  Кравченко Єлизавета Олександрівна старший викладач кафедри міжнародної економіки
47.  Абрамітова Дар’я Ростиславівна старший викладач кафедри міжнародної економіки
48.  Рябіченко Дмитро Олександрович асистент кафедри міжнародної економіки
49.  Кривенко Лариса Володимирівна завідувач кафедри теоретичної і прикладної економіки
50.  Мішенін Євген Васильович професор кафедри теоретичної і прикладної економіки
51.  Дутченко Олег Миколайович доцент кафедри теоретичної і прикладної економіки
52. Олексіч Дмитро Володимирович  доцент кафедри теоретичної і прикладної економіки
53.  Синюченко Майя Іванівна доцент кафедри теоретичної і прикладної економіки
54.  Нілова Наталія Марківна доцент кафедри теоретичної і прикладної економіки
55.  Ісаєва Олена Володимирівна старший викладач кафедри теоретичної і прикладної економіки
56.  Ярошенко Олена Василівна асистент кафедри теоретичної і прикладної економіки
57.  Гнаповська Людмила Вадимівна  завідувач кафедри іноземних мов
58.  Лещенко Ольга Іллівна доцент кафедри іноземних мов 
59. Ходцева Алла Олександрівна доцент кафедри іноземних мов
60. Дорда Світлана Володимирівна доцент кафедри іноземних мов
61. Козловська Ганна Борисівна доцент кафедри іноземних мов
62. Андрейко Лариса Володимирівна доцент кафедри іноземних мов
63. Миленкова Римма Володимирівна доцент кафедри іноземних мов
64.

Отрощенко Лариса Степанівна

доцент кафедри іноземних мов
65.

Сушко-Безденежних Марія Григорівна

старший викладач кафедри іноземних мов
66.

Медведовська Даря Олександрівна

асистент кафедри іноземних мов
67.

Турчина Тамара Василівна

асистент кафедри іноземних мов
68.

Доля Вікторія Володимирівна

асистент кафедри іноземних мов
69.

Скарлупіна Юлія Анатоліївна

асистент кафедри іноземних мов
70.

Штихно Людмила Василівна

асистент кафедри іноземних мов
71.

Журавка Федір Олександрович

завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту
72.

Винниченко Наталія Володимирівна

доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту
73.

Бурденко Ірина Миколаївна

доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту
74.

Кравченко Олена Володимирівна

доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту
75.

Шипунова Ольга Володимирівна

доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту
76.

Коренєва Оксана Геннадіївна

доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту
77.

Серпенінова Юлія Сергіївна

доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту
78.

Гриценко Олена Іванівна

доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту
79.

Кремень Ольга Іванівна

доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту
80.

Пластун Олексій Леонідович

доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту
81.

Жмайлова Ольга Григорівна

доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту
82.

Мірошниченко Олеся Володимирівна 

старший викладач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту
83.

Куришко Олександр Олександрович

старший викладач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту
84.

Овчарова Наталія Вікторівна

старший викладач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту
85.

Макаренко Інна Олександрівна

доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту
86.

Мірошниченко Алла Станіславівна

старший викладач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту
87.

Колдовський Артем Володимирович

старший викладач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту
88.

Парфентій Людмила Анатоліївна

асистент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту
89.

Олексіч Жанна Анатоліївна

асистент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту
90. 

Фролов Сергій Михайлович

 завідувач кафедри фінансів
91.

Рекуненко Ігор Іванович

професор кафедри фінансів
92.

Пожар Тетяна Олександрівна

доцент кафедри фінансів
93.

Семеног Андрій Юрійович

доцент кафедри фінансів
94.

Дехтяр Надія Анатоліївна

доцент кафедри фінансів
95.

Пігуль Наталія Георгіївна

доцент кафедри фінансів
96.

Рябушка Людмила Борисівна

доцент кафедри фінансів
97.

Сюркало Богдан Іванович

доцент кафедри фінансів
98.

Дейнека Ольга Валеріївна

доцент кафедри фінансів
99.

Журавка Олена Сергіївна

доцент кафедри фінансів
100.

Кубах Тетяна Григорівна

доцент кафедри фінансів
101.

Пахненко Олена Михайлівна

доцент кафедри фінансів
102.

Роєнко Вікторія Володимирівна

доцент кафедри фінансів
103.

Бричко Марина Михайлівна

старший викладач кафедри фінансів
104.

Мордань Євгенія Юріївна

старший викладач кафедри фінансів
105.

Кобичева Оксана Станіславівна

асистент кафедри фінансів
106.

Овчаренко Світлана Володимирівна

асистент кафедри фінансів
 107.

Балацький Євген Олегович

завідувач кафедри управління та фінансово-економічної безпеки
108.

Мартиненко Олександр Петрович

доцент кафедри управління та фінансово-економічної безпеки
109.

Бондаренко Алла Федорівна

доцент кафедри управління та фінансово-економічної безпеки
110.

Гончарова Маргарита Леонідівна

доцент кафедри управління та фінансово-економічної безпеки
111.

Гордієнко Віта Павлівна

доцент кафедри управління та фінансово-економічної безпеки
112.

Мартиненко Володимир Олександрович 

доцент кафедри управління та фінансово-економічної безпеки
113.

Дутченко Олена Олегівна

старший викладач кафедри управління та фінансово-економічної безпеки
114.

Мірошниченко Ганна Олександрівна 

асистент кафедри управління та фінансово-економічної безпеки
115.

Пилипей Леонід Петрович

завідувач кафедри фізичного виховання
116.

Остапенко Валентина Василівна

старший викладач кафедри фізичного виховання
117.

Петренко Наталія Володимирівна

старший викладач кафедри фізичного виховання
118.

Романова Вікторія Борисівна

старший викладач кафедри фізичного виховання
119.

Остапенко Юрій Олександрович

старший викладач кафедри фізичного виховання
120.

Салатенко Іван Олександрович

старший викладач кафедри фізичного виховання
121.

Петренко Олена Павлівна

асистент кафедри фізичного виховання
122.

Циганюк Дмитро Леонідович

голова бюро профспілки працівників ННІБТ "УАБС"
123.

Бухтіарова Аліна Геннадіївна

методист навчально-методичного відділу 
 виборні інші категорії працівників інституту
1.  Тихенко Сергій Володимирович   начальник навчального центру соціокультурного розвитку
2.  Гончарова Людмила Іванівна   начальник навчально-методичного відділу
3.  Хвостов Сергій Леонідович  начальник навчального центру бізнес-комунікацій
4.

Боднарук Вікторія Вікторівна

 диспетчер кафедри банківської справи
5.

Кур’янов Олексій Олегович

старший лаборант кафедри банківської справи
6.

Павлун Вікторія Миколаївна

старший лаборант кафедри міжнародної економіки

особи, які навчаються

1.

Бульбах Максим Олександрович

студент ОА-33
2.

Васильченко Дар'я Олександрівна

студент ОА-31
3.

Котеленець Альона Сергіївна

студент Ф-31
4.

Кравчук Тетяна Володимирівна

студент ОА-33
5.

Леоненко Катерина Олександрівна

студент ОА-31
6.

Міхальов Владислав Володимирович

студент ОА-33
7.

Петрова Юлія Олександрівна

студент ОА-31
8.

Губа Антон Анатолійович

студент МЕ-42
9.

Колесніков Анатолій Миколайович

студент БС-43
10.

Моісеєнко Антон Валерійович

студент ЕК-22
11.

Наумов Даниїл Леонідович

студент МЕ-51
12.

Неселевський Іван Юрійович

студент ЕК-41
13.

Підопригора Єгор Олегович

студент МЕК-51
14.

Поліщук Олександр Іванович

студент БС-31
15.

Сердечна Вікторія В’ячеславівна

студент БС-31
16.

Ситнік Владислав Миколайович

студент ЕК-51
17.

Халімончук Іван Віталійович

студент ЕК-31
18.

Черненко Єлізавета Олександрівна

студент МЕ-51
19.

Васильченко Тетяна Миколаївна

студент Ф-33
20.

Очкас Катерина Олексіївна

студент ЕК-32
21.

Скляр Владислава Володимирівна

студент МЕ-21
22.

Міськів Олександра Романівна

студент БС-43
23.

Доброгорська Валентина Петрівна

студент Ф-32
24.

Кулик Анна Олександрівна

студент ЕК-31
25.

Шашурін Андрій Михайлович

студент БС-31