«  Жовтень 2017  »
ОГОЛОШЕНО КОНКУРС ТВОРЧИХ РОБІТ СЕРЕД СТУДЕНТІВ СУМДУ З АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ

В рамках інформаційно-освітнього проекту "Академічна культура та принципи доброчесності в СумДУ" оголошується творчий конкурс серед студентів із розробки візуальних прикладів ситуацій або символів доброчесності. Умовами конкурсу передбачено призовий фонд в 3000 гривень, що буде розподілено серед п’яти найкращих робіт.

З метою підтримки духу високої академічної культури у спільноті Сумського державного університету серед студентів закладу оголошено конкурс із розробки візуальних прикладів ситуацій або символів доброчесності. Це можуть бути будь які прояви креативного бачення та мистецтва, що віддзеркалюватимуть високі академічні моральні цінності, соціальну активність та відповідальність під час навчання/викладання/ проведення наукової діяльності на основі принципів академічної доброчесності.

Дедлайн подачі робіт – до 20 жовтня 2017 року.

Фото роботи надіслати на поштову скриньку координатора проекту: к.е.н., доцента кафедри міжнародної економіки ННІ БТ "УАБС" Сумського державного університету Замори Оксани Михайлівни: pantomimaATukr.net. З відібраними кандидатами конкурсна комісія сконтактує для представлення роботи особисто.

Творчі роботи будуть використані для поширення інформації серед університетської спільноти про академічну доброчесність за допомогою «стіни доброчесності», що буде розміщена в холі університету. По завершенні проекту «Стіна доброчесності» буде передана студентському самоврядуванню.