«  Грудень 2018  »
ПВСЧПСН
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

В рамках спільного проекту “Посилення спроможності СНАУ та СумДУ у сфері якісної освіти та досліджень”, що впроваджується в м.Суми Чеським університетом природничих наук (м. Прага) за фінансової підтримки Чеської агенції розвитку оголошено конкурс міні-грантів з метою підтримки діяльності студентської громади СумДУ та СНАУ із загальним бюджетом біля 10 тисяч гривень.

В рамках спільного проекту “Посилення спроможності СНАУ та СумДУ у сфері якісної освіти та досліджень”, що впроваджується Чеським університетом природничих наук (м. Прага) за фінансової підтримки Чеської агенції розвитку оголошено конкурс міні-грантів з метою підтримки діяльності студентського самоврядування СумДУ та СНАУ із загальним бюджетом біля 10 тисяч гривень. До участі у конкурсі запрошуються представники студентського самоврядування та активні студенти з ідеями розвитку студентських навичок/умінь та створення умов для ефективної реалізації студентських ініціатив. Заявки можуть бути подані одноособово або в колективі до 5 осіб. Робоча мова – розмовна англійська.

Дедлайн подачі документів на конкурс: 31 серпня, строк виконання проекту – до 12 листопада 2018 року. Спільний комітет викладачів СумДУ, СНАУ та ЧУПН обере 2-3 кращі заявки, які будуть підтримані грантовими коштами.

Нагадуємо, що метою проекту «Посилення спроможності СНАУ та СумДУ у сфері якісної освіти та досліджень», розрахованого на 2017/2018 н.р. є підвищення якості освіти у відповідності до Європейських стандартів, а також науково-дослідницької спроможності університетів. Окремо планується підтримати розвиток функціональної спроможності  студентського самоврядування через поширення досвіду чеських університетів, а також обмін ноу-хау. Загальний бюджет проекту -  997 000 CZK (37 000 EUR).

Координатором проекту в СумДУ/СНАУ є к.е.н., доцент, доцент кафедри міжнародної економіки ННІ БТ «УАБС» Замора Оксана Михайлівна. Голова проекту з чеської сторони - доктор наук, заступник декана з розвитку, факультет тропічних агронаук пані Мазанцова Яна. Проект впроваджується Чеським університетом природничих наук (м. Прага) за фінансової підтримки Чеської агенції розвитку. Із запитаннями звертатися на поштову скриньку: pantomimaATukr.net.