Свен-Олоф Коллін (16.06.1957 р.н.) – професор бізнес адміністрування університету Ліннеус, Швеція. Професор Коллін - професійний науковець, який протягом багатьох років досліджує проблематику корпоративного управління, зокрема бухгалтерського обліку, управління та контролю в компаніях різних типів власності. Його наукові здобутки у цій сфері відзначені грантами від Шведської ради з досліджень соціального напряму, Фонду трьохсотріччя банку Швеції, Фонду досліджень банку Handelsbanken, Фонду Torsten Söderbergs. У науковому доробку Свена-Олофа Колліна - низка опублікованих монографій та статей у міжнародних виданнях. Він є редактором і рецензентом низки міжнародних наукових журналів, серед яких "Journal of Management & Governance", "Academy of Management Review", "International Journal of Accounting and Finance" тощо.

Свен-Олоф Коллін активно сприяє співпраці університету Ліннеус з академією. За його ініціативи та тісного співробітництва у 2011 році було підписано угоду про співробітництво між академією та університетом Ліннеус, що посилює позиції академії у міжнародному науковому просторі. Зокрема, уже впродовж декількох років студенти, аспіранти та викладачі академії мають змогу підвищувати свою кваліфікацію в університеті Ліннеус. Завдяки зусиллям професора Колліна, академія отримала гранти на програми обміну студентів, аспірантів та викладачів.