Мікелє Піццо (09.05.1962 р.н.) – професор Другого університету Неаполя, університету Лінк Кампус; запрошений професор ряду іноземних університетів (Сіднейського університету, Австралія; Гентського університету, Бельгія; університету Гетеборга, Швеція; Університет Альмерії, Іспанія); фінансовий арбітр, включений до списку CONSOB; Радник Міністра іноземних справ з 2008 по 2011 рр., Член робочої групи Федерації європейських бухгалтерів; з 2003 року голова Ради директорів компанії G.M.A.C. Italia S.p.A., з 2010 по 2011 рр. - голова Ради директорів компанії Kevios S.p.A., фінансовий і стратегічний радник провідних фінансових груп Італії.

Мікелє Піццо активно сприяє співпраці Другого університету Неаполя, університету Лінк Кампус з академією. Зокрема, уже впродовж декількох років студенти, аспіранти та викладачі академії мають змогу підвищувати свою кваліфікацію у Другому університеті Неаполя, університеті Лінк Кампус.

Мікелє Піццо є професійним науковцем, який протягом багатьох років досліджує банківську проблематику, зокрема питання звітності та бухгалтерського обліку, а його наукові здобутки у цій сфері підтверджуються визнанням таких організацій як Європейська асоціація бухгалтерів, Американська асоціація бухгалтерів, Британська асоціація бухгалтерського обліку, в яких професор Піццо є постійним членом. Має ряд опублікованих монографій та статей у міжнародних виданнях.