Почесний професор університету Жана Моне Європейського Союзу; завідувач кафедрою міжнародних відносин Школи бізнесу Познані, факультет в м. Хожув.

Відомий фахівець в області міжнародних відносин і міжнародного менеджменту. Має багатий академічний і практичний досвід.

Протягом багатьох років є консультантом польських компаній і міжнародних корпорацій. Бере активну участь в діяльності Організації Об'єднаних Націй і інших спеціалізованих міжнародних організацій (серед них Європейська економічна комісія, Міжнародна Організація Праці, Програма Організації Об'єднаних Націй по Навколишньому Середовищу, Організація Волонтерів ООН, Управління Верховного комісара ООН у справах біженців).

З 1994 року член Експертної Ради з питань європейської інтеграції.

Перший президент Наукової Ради Всесвітньої Організації досліджень в області захисту навколишнього середовища (1995-1996). Як головний доповідач виступав на багатьох міжнародних конференціях, круглих столах і семінарах. Радник по питаннях міжнародних відносин цілого ряду торгово-промислових палат. Автор багатьох публікацій пов'язаних з міжнародними відносинами і міжнародним розвитком.

Активний учасник процесу побудови цивільного суспільства, член виконавчих комітетів ряду неурядових організацій.

Протягом багатьох років працював в Технічному університеті Сілезії, був головним редактором журналу соціальних наук.

Про співпрацю з професором Хабером детальніше тут.