Еріх Конрад Келлер – ректор Університету прикладних наук Бундесбанку з 2006 року, Голова Сенату Університету прикладних наук Бундесбанку, Член ради ректорів регіону Рейнланду.

Еріх Келлер активно сприяє співпраці Університету прикладних наук Бундесбанку з академією. У січні 2012 року за ініціативи професора Келлера було підписано Меморандум порозуміння поміж 4-ма університетами щодо спільного проведення міжнародних семінарів для студентів і викладачів із університетів Білорусі, України та Німеччини. Упродовж багатьох років студенти, аспіранти та викладачі академії мають змогу підвищувати свою кваліфікацію в Університеті прикладних наук Бундесбанку. За роки співпраці десятки студентів та викладачів академії взяли участь у цих семінарах, під час яких вони отримали важливі знання з функціонування фінансової і банківської систем Німеччини і Європейського Союзу, банківського нагляду, правових питань роботи центральних банків, економіки у цілому.

Еріх Келлер є професійним науковцем, який протягом багатьох років досліджує банківську проблематику, зокрема інструменти боротьби з фінансовою кризою та банківський нагляд, має цінний науковий багаж. Пан Келлер був учасником Ш Міжнародної науково-практичної конференції "Міжнародна банківська конкуренція: теорія і практика" та виступав з доповіддю про причини та наслідки потрясінь фінансових ринків та їх впливу на банківський сектор Німеччини. Має публікації у "Віснику Української академії банківської справи".

Про співпрацю з професором Келлером детальніше тут.