Зеніков Даніїл – студентський директор

Даніїл закінчив Сумську гімназію№1. Ще зі шкільних років проявляв лідерські здібності. Даніїл завжди прагне до досконалості, тому всі проекти організовані разом з командою проходять успішно. Активний, харизматичний, іноді вимогливий та завжди справедливий. Саме ці якості і потрібні, щоб вести за собою команду.


  

Биченко Діана – перший заступник студентського директора

Студентка 5го курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини». У 2014 році закінчила Краснопільську гімназію. УАБС обрала за можливості для розвитку, і ні разу не пошкодувала. Універсальний task-менеджер.


 

Ткаченко Дар’я – заступник з інформаційної частини

У 2017 році закінчила загальноосвітню школу №12. Зараз навчаючись на 2 курсі на спеціальності «Міжнародні економічні відносини», Дар’я постійно вдосконалює свої навички у організації різних заходів, комунікативні навички та займається веденням сторінки студентського самоврядування інституту в соціальній мережі «Instagram» та «Facebook». Оптимістична, віртуозна та амбіційна – саме так можна її охарактеризувати.


Віннік Микола – заступник з міжнародної частини

Успішно закінчив Сумську гімназію №1, зараз здобуває освіту у напрямі Міжнародних економічних відносин. Опікується тим, щоб наші студенти пробували себе у різноманітних міжнародних програмах. Сам не раз був обраний учасником подібних заходів, тому має досвід, яким із задоволенням, ділиться зі студентами.


Черкай Олександра – заступник соціально-побутової частини

Після закінчення школи №4 у місті Шостка, вступила до ННІ БТ «УАБС» на спеціальність «Облік та аудит». За 4 роки в університеті здобула навички лідера та навчилася ефективно працювати у команді. З другого курсу опікується добробутом гуртожитку №1А. «З першого курсу беру активну участь у житті інституту. Одного разу навіть намагалася читати стендап. Зараз щаслива бути у команді студентського директорату» - говорить Олександра.


Долгошеєва Ольга – заступник з навчальної частини

Здобула середню освіту в спеціалізованій школі №2. Обрала ННІ БТ «УАБС», з метою стати чудовим спеціалістом у сфері міжнародних економічних відносин. У життя студентського самоврядування поринула з головою ще з першого курсу. Також брала активну участь у студентських тренінгах та їх проведенні. Завдяки цьому здобула корисні знання та розвила soft-skills.


Майоров Григорій – заступник з профорієнтаційної частини

Навчався у Сумській гімназії №1. Пробував свої сили в Національному морському університеті в Одесі, та все ж доля йому підготувала УАБС. «Не шкодував ні разу. Тут я знайшов гарних друзів та маю безліч крутих можливостей» - згадує Григорій. Також він полюбляє активний відпочинок, має безліч талантів та ніколи не сидить на місці.


 

Бондарець Анастасія – заступник з культурно-масової роботи

Ще зі шкільних років, навчаючись у Сумській гімназії №1, Анастасія займала активну громадську позицію, а також була президентом гімназії. Зараз навчається на спеціальності «Міжнародні економічні відносини». Завжди активна, енергійна. Також вона неодноразово ставала призером змагань з сучасних танців та постійно бере участь у різних конференціях.


Соловей Інна – заступник з наукової частини

Навчалася у спеціалізованій школі №25. Зараз на відмінно навчається на 3 курсі, спеціальність «Банківська справа та страхування». З першого року навчання почала писати статті в газеті інституту «Akademix». Має навички в створенні та оформленні газет. Інна про себе: «Займаюсь волонтерством, полюбляю спілкуватися з людьми та брати участь у різних заходах. Також у вільний час займаюсь малюванням».


Рогоза Антон – секретар студентського директорату

Родом з міста Глухів, в якому він закінчив школу №2. Навчається на спеціальності «Банківська справа та страхування». Веселий та життєрадісний студент. Полюбляє займатись різними видами активності.


Герасіка Наталія – активістка студентського самоврядування

Студентка 3 курсу ННІБТ "УАБС", спеціальність «Облік та оподаткування». У складі студентського директорату як помічник. З самого народження проживала в Києві та навчалась в загальноосвітній школі #275. Завжди поруч з командою, заряджає всіх своєю позитивною енергією.