Студенти УАБС НБУ долучилися до волонтерського руху «Україна Together»

В наш непростий час на потреби суспільства реагують волонтери, які часто підставляють своє плече своїм співгромадянам там, де виникає найбільша необхідність. Студенти гуртожитку №2 долучилися до волонтерської діяльності з метою допомоги бійцям в АТО.

Минулого тижня до гуртожитку №2 звернулися представники сумської громадської організації волонтерів “Україна Together” Руслан Володимирович Давиденко, та Світлана Михайлівна Смірнова. Вони познайомили актив гуртожитку з волонтерськими ініціативами своєї організації. Одним із основних напрямків її діяльності є забезпечення українських бійців всім необхідним: від одягу, шоломів, бронежилетів, їжі та медикаментів до засобів гігієни. Незабаром волонтери готують поїздку в Луганську область до бійців на передову з найнеобхіднішою провізією та збирають адресну допомогу від сімей військовослужбовців. Зараз дуже потрібні бензопили для будівництва бліндажів для оборони та укріплення наших рубежів.

Рада гуртожитку та старости поверхів організували добровільний збір коштів серед мешканців гуртожитку. Студенти відгукнулись, і в результаті було зібрано 680 грн. Нехай ця сума невелика, але це - потрібний вклад в спільну справу.

Співробітники волонтерської організації “Україна Together ” Світлана та Руслан подякували студентам за допомогу та їх небайдуже ставлення до потреб сьогодення. Кожна копійка, кожна гривня є тією часточкою, яка допомагає нашим бійцям вистояти у скрутний для країни час.

1_2 2_2 3_2

Інформацію підготувала голова ради гуртожитку №2 Аліна Бережна. Фото Юлії Пруської