Символічною стала дата 4 грудня для представників рад гуртожитків спільно зі студкомом академії: уже вчетверте в рамках безстрокової патріотичної акції «Допоможемо прикордонникам» у кімнаті відпочинку гуртожитку №2 студенти зустрічали прикордонників Захарова Дмитра Олександровича – майора, заступника начальника прикордонної служби «Юнаківка» – та Потапова Володимира Миколайовича – старшого прапорщика.

Студентами гуртожитків академії було зібрано 1.500 гривень, на які придбано 53 пари термошкарпеток для військових прикордонників. Саме в зимовий час такий одяг найнеобхідніший.

Гості розповіли про ситуацію на кордоні як на східних рубежах держави, так і біля нашої області, про те, що нині формуються підрозділи й направляються в зону АТО для захисту нашої країни, про технічне та матеріальне забезпечення прикордонників.

Біля кордону нашої Сумщини ситуація стабільно спокійна. На даний момент бійці гідно несуть службу, виконуючи свій професійний і громадянський обов’язок.

Дмитро Олександрович та Володимир Миколайович щиро подякували студентам за підтримку й турботу:
– Така благодійна допомога справді зігріває серця й душі прикордонників, надає впевненості в тому, що в нас є надійний тил.

І в свою чергу, гості запросили наших студентів на екскурсію до прикордонного загону.

Студенти побажали військовим міцного здоров’я, успіхів у бойовій і тактичній підготовці, миру, кохання та Божого благословення!

Інформацію підготувала вихователь гуртожитку №2
В.М. Ворона