У рамках безстрокової благодійно-патріотичної акції «Допоможемо прикордонникам» студенти відвідали заставу Сумського прикордонного загону в с. Юнаківка.

До оборонців кордону наша молодь приїхала не з порожніми руками. Студенти привезли з собою маскувальну сітку, яку сплели власноруч у вільний від навчання час, придбали солодощі, каву та чай. До акції долучилися працівники гуртожитків № 2 та № 3, працівники їдальні, які додали до гостинців домашню консервацію та пиріжки.

Гостей зустрів заступник начальника відділу прикордонної служби «Юнаківка», майор Дмитро Олександрович Захаров. Він розповів студентам про призначення застави, функції, які вона виконує.

Прикордонники, що в цей час збиралися на чергові навчання зі стрільби та для виконання завдань із охорони державного кордону, щиро дякували студентам та співробітникам академії за неодноразову допомогу та підтримку.

Поїздка до застави залишила незабутні враження. Учасники акції запрошують усіх небайдужих долучитися до допомоги Українській армії, адже захист територіальної цілісності нашої Батьківщини – це наша спільна справа.

Інформацію підготувала вихователь гуртожитку № 2 Ворона В.М.