Три години, які студенти провели зі своїми новими друзями, пролетіли, мов одна мить, адже брали участь у командних змаганнях та від душі веселилися усі - і школярі, і волонтери.

Минулої суботи наші волонтери відвідали дитячий табір "Дружба" (р-н Баранівки), де зараз проживають 35 переселенців зі східних областей України, в тому числі 20 дітей.

Ці люди надзвичайно радіють будь-якій увазі до себе, адже опинилися у надскладних умовах повної невизначеності та вщент зруйнованих планів і сподівань. Вони змушені були залишити власні домівки, роботу, друзів та близьких і вирушити у безрадісну подорож "внікуди", причому, як правило, з кількома копійками у кишені.

Бажаючи хоча б чимось підтримати тих, на чию долю випали тяжкі випробування, наші волонтери провели масштабну акцію, яка передбачала збір коштів, одягу і взуття для дітей-біженців та організацію для них розважального заходу.

В акції взяли участь майже всі студенти академії, завдяки чому волонтери отримали можливість реалізувати все, що було заплановано. Вони привезли до табору одяг, взуття, іграшки, продукти харчування, а також веселі конкурси та естафети для дітей.

Три години, які студенти провели зі своїми новими друзями, пролетіли, мов одна мить, адже брали участь у командних змаганнях та від душі веселилися усі - і школярі, і волонтери. Ця зустріч була такою теплою, такою дружньою, що від неї залишилися тільки найкращі враження. Ми точно знаємо, ми відчули, що не розчарували дітей, які дуже чекали свята. Вони кричали нам услід: "Дякуємо! Приходьте до нас ще! Приходьте до нас завтра!"

Наші співвітчизники зі сходу передають щиру подяку всім, хто взяв участь у цій акції. Повірте, вони справді потребують підтримки і допомоги.

Інформацію підготувала
асистент кафедри банківської справи
Г.А. Малиш