Академія добрих справ дарувала казку у Білопільській школі-інтернаті

Учасники клубу волонтерів «Академія добрих справ» привітали зі святами дітей із інтернатів.

Уже стало доброю традицією, що на новорічні свята студенти ДВНЗ «Українська академія банківської справи НБУ» беруть участь у проекті «Подаруй дітям казку». Напередодні Нового 2015 року волонтери академії відвідали Білопільську школу-інтернат №1, міську клінічну лікарню Святої Зінаїди та Сумський центр соціально-психологічної реабілітації дітей, позбавлених батьківської опіки. Волонтери академії завітали до малечі з подарунками. Вони пригостили їх солодощами, фруктами а також подарували іграшки.

Дід Мороз (Руденко Артем, гр. МП-42) та Снігуронька (Коваленко Аліна, гр. МЕ-11) привітали діток зі святами та побажали, щоб в новому році виповнилися всі їхні бажання.

Діти були дуже задоволені. Вони до свят підготували концерт та із задоволенням розказували вірші, танцювали, приймали участь у конкурсах. Разом з дітьми наші студенти мали можливість поспівати, поводити хороводи, помалювати та побавитись іграшками.

Безумовно, кожна дитина бажає отримати подарунок. Але головне, що цим дітям було приділено увагу. Вони відчули тепло і турботу, не байдуже до них ставлення.

Сподіваємося, що це далеко не останній благодійний захід, адже гарні справи не завершуються, допоки людське серце відкрите до змін та добрих справ.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до благодійної акції «Подаруй дітям казку» за доброту та небайдужість!

banking-15-01-2015-001 banking-15-01-2015-002 banking-15-01-2015-004

Інформацію підготувала