Громадська організація - це добровільне об'єднання громадян для задоволення та захисту своїх та суспільних законних, соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних, спортивних та інших спільних інтересів.

Мета створення громадської організації "Банківська академія" - сприяння всебічному розвитку Української академії банківської справи, підтримка і сприяння реалізації програм і заходів академії у сферах освіти, науки, культури і мистецтва, профілактики і охорони здоров'я, фізкультури і спорту, наукового, духовного і фізичного розвитку студентів, аспірантів і співробітників академії.

Засновники та керівництво ГО "Банківська Академія"

Організація створена за ініціативи викладачів різних кафедр Української академії банківської справи.

УАБС НБУ УАБС НБУ УАБС НБУ
Голова - к.е.н., старший викладач кафедри фінансів Семеног Андрій Юрійович Бухгалтер - к.е.н., доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Серпенінова Юлія Сергіївна Секретар - к.е.н., асистент кафедри управління та фінансово-економічної безпеки Дутченко Олена Олегівна

Членство в ГО "Банківська Академія"

• Членство в Організації є добровільним.
  • Членами Організації можуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які досягли 18 років та підтримують мету і завдання Організації і визнають її Статут.
  • Прийом до членів Організації здійснюється на підставі заяви. Заява вступника розглядається Правлінням, яке приймає рішення у відповідності із Статутом Організації.

Реквізити для допомоги ГО "Банківська Академія"

ПАТ КБ "Приватбанк", код МФО 337546,
ГО "Банківська Академія", код ЄДРПОУ 39477282,
Поточний рахунок UAH № 2600 4055 0188 94
Призначення платежу: Безповоротна фінансова допомога.

Зворотний зв'язок

Сторінки організації в соціальних мережах: ВКонтакте, Facebook