Впевнено іди до своєї мрії разом з УАБС НБУ!

28 травня викладачі академії відвідали щорічний обласний фестиваль дитячої творчості "Розмай" на базі відділення змішаного типу (с. Рибці) Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Фестиваль щороку збирає понад 150 дітей з обмеженими можливостями з районів та міст Сумської області

Фестиваль дитячої творчості «Розмай» – це завжди феєрверк фантазії, фонтан емоцій і, взагалі, особливе довгоочікуване свято, яке проходить під девізом: «Рости сміючись! Розвивайся граючи! Легко долай труднощі! Впевнено іди до своєї мрії!».

Мета Фестивалю – сприяння реабілітації та соціальній адаптації дітей-інвалідів засобами мистецтва, пошук нових талантів та їх підтримка, забезпечення рівних можливостей дітей з особливими потребами, створення сприятливого соціуму для розвитку творчого потенціал.

У дванадцятому Фестивалі взяли участь 18 колективів із 16 міст і районів Сумської області.

Другий рік поспіль співорганізатором фестивалю стала Українська академія банківської справи Національного банку України. Особливу подяку керівництво центру висловлює в.о. ректора академії С.М. Козьменку.

Зі словами привітання від імені академії до присутніх звернувся завідувач кафедри УФЕБ Балацький Є.О., який наголосив на важливості проведення таких заходів для підтримки обдарованих дітей, відмітив, що наші діти найталановитіші, і всі є переможцями.

Програма Фестивалю була цікава та насичена. Учасники мали можливість продемонструвати свої здібності, відчувши себе співаками, танцюристами, акторами.

Під час заходу викладачі академії мали можливість відвідати "Рибцівський ярмарок", де були представлені роботи декоративно-прикладного мистецтва у різних жанрах: вишивка, бісероплетіння, мереживо, орігами, художня обробка деревини, пап’є-маше, декупаж, плетіння з природних матеріалів, скрапбукінг та виставку конкурсних малюнків "Україна Єдина".

Кафедра УФЕБ висловлює подяку викладачам академії та профспілковому комітету, які допомагали в організації свята та у придбанні цінних подарунків для наших маленьких друзів.

01_2 02_2 03_2 04 05 06 07 08 09

Інформацію підготувала
асистент кафедри управління та фінансово-економічної безпеки
Г.О. Мірошниченко