В УАБС відбувся благодійний ярмарок

4 листопада у рамках Тижня обліково-фінансового факультету відбувся Благодійний ярмарок.

Завдяки спільним зусиллям викладачів і студентів обліково-фінансового факультету на ярмарку були представлені різноманітні лоти. Не було відвідувачів, яких би залишила байдужими творчість наших юних художниць Пуліки Тетяни та Лободи Лілії. Викладачі кафедр обліково-фінансового факультету показали себе вправними майстринями та вразили присутніх чудовими виробами hand-made. А ті наїдки, що приготували наші неперевершені господині, могли задовольнити смак найвибагливішого гурмана. Особливим попитом на ярмарку користувався лот із речами видатних спортсменів – Євгена Гуцола та Сергія Седнєва, а також футбольний м’яч із підписом Андрія Шевченка. Серед бажаючих придбати ці речі навіть був проведений аукціон.

Окремо хотілося б відмітити наших талановитих студентів-музикантів Реву Владислава, Пігуля Євгена, Щербань Анну та Гордієнко Ангеліну, які створили особливу атмосферу свята на ярмарці.

Під музичний супровід відвідувачі активно купували представлені лоти та фотографувалися у фотозоні.

У результаті роботи благодійної ярмарки було зібрано понад 4600 грн. та значна кількість іграшок, дитячих книжок і канцтоварів. А вже 5 листопада викладачі обліково-фінансового факультету відвідали Сумський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, що знаходиться в с. Рибці та передали зібрані матеріальні цінності дітям.

Інформацію підготували
заступник декана обліково-фінансового факультету О.В. Люта