УАБС НБУ: робимо наше місто чистим!

За ініціативою центру еколого-економічних ініціатив імені О.Ф. Балацького, академія приєдналася до загальноміської весняної толоки

Сезон суботників у Сумах набирає обертів. У п'ятницю, 17 квітня, академія долучилася до громадських ініціатив з прибирання нашого міста. Студенти разом з викладачами академії взяли участь у весняній толоці, упорядкувавши територію міської алеї Слави по вул. Героїв Сталінграду (зі сторони ріки Псел).

Всюди панував хороший настрій, адже об’єднувало учасників толоки бажання зробити місто Суми чистим після зими та підготуватися до травневих свят.

Захід спрямований на зміну ментальності населення України щодо ставлення до навколишнього середовища та власної відповідальності за місця проживання та довкілля.

Загалом під час проведення толоки прибрано понад 1 га території, вивезено близько 145 м³ сміття. І це тільки початок.

За словами, організаторів акції, суботник – це не одноразова акція, роботи по наведенню порядку у місті будуть проводитися постійно. А поки що підтримаємо заклик і всі разом обов’язково зробимо наше місто кращим і охайнішим!

Організатори акції висловлюють подяку всім, хто 17 квітня зробив свій внесок у справу збереження чистого довкілля.

Нагадуємо, на наступну п’ятницю 24.04.2015 о 14:00 планується упорядкування території оздоровчо - спортиного комплексу «Манеж» (правий берег ріки Псел). Хто бажає допомогти – приєднуйтесь !

Чистота нашого міста залежить від кожного з нас!

01_2 02_2 03_2

Інформацію підготувала
асистент кафедри управління та фінансово-економічної безпеки
Г.О. Мірошниченко