УАБС НБУ: бути екологічно свідомим – модно та корисно

За ініціативою центру еколого-економічних ініціатив імені О.Ф. Балацького, академія продовжує робити наше місто чистішим та охайнішим

24 квітня, академія вийшла на черговий суботник. Студенти разом з викладачами та співробітниками адміністративно господарської частини академії цього разу упорядковували територію оздоровчо – спортивного комплексу «Манеж» та правого берегу річки Псел.

Кожен з учасників взяв до рук граблі, віники та пакети для сміття та всі разом навели лад на території комплексу. Збирали сміття та опале торішнє листя, підчистили бордюри, підмели доріжки.

Толока - це прекрасний спосіб підняття корпоративного духу, згуртування колективу, поліпшення психологічного клімату, який створює умови для неформального спілкування і взаємодії, налагодження комунікацій, дозволяє молоді краще пізнати один одного. Адже давно відомо, що ніщо так не об'єднує людей, як спільна праця для загальної користі.

Проводячи подібні заходи, ми нагадуємо жителям м.Суми про відповідальність за чистоту рідного міста, особисто беручи участь у його благоустрої. Чистота і порядок у місті залежать від кожного з нас.

Наші волонтери зібрали понад 120 мішків сміття, привели в належний стан територію та довели своїм прикладом, що бути екологічно свідомим – модно та корисно на сьогоднішній день!

Традиційна весняна толока у місті триватиме до 9 травня. У межах місячника передбачено навести порядок в улюблених сумчанами місцях відпочинку.

Керівників організацій, установ і підприємств, приватних підприємців та небайдужих громадян просимо активно підтримати нашу ініціативу та долучатися до благоустрою міста.

Організатори акції висловлюють подяку всім, хто 24 квітня зробив свій внесок у справу збереження чистого довкілля, а особливо Віталію Володимировичу Прочухану за активну участь в організації та проведенні заходу.

Чистота нашого міста залежить від кожного з нас!

Інформацію підготувала
асистент кафедри управління та фінансово-економічної безпеки
Г.О. Мірошниченко