Акція присвячена благоустрою та озелененню зон відпочинку міста, з метою формування екологічної культури у дітей та молоді, підготовка її до цілісного сприйняття сучасних екологічних проблем, свідомого розуміння процесів, що відбуваються у природі внаслідок людської діяльності, активізації громадської думки, залучення дітей та молоді до проведення природоохоронних заходів, екологічних акцій, збереження рослинного світу і навколишнього природного середовища, організація змістовного дозвілля молоді.

Студентки групи ОА-21 Фесенко Жанна, Круподер Ірина підготували роботу під назвою: «Україна в серцях закоханих» в номінації: «Квітуче багатство рідного краю». Таран Катерина підготувала макет клумби «Квітуча Сумщина», який зроблений у формі Сумської області, кожен район якої має свій колір квітів. Сумський район авторка підкреслила жовто-блакитною стрічкою. Студентки групи ОА-41,42 Солодуха Марія, Ярошина Аліна та Шматко Дар’я підготували роботу «Мальовничі барви України» для номінації «Азбука квітів».

Сподіваємося, що роботи наших студентів будуть прикрашати наше рідне мальовниче місто.

Інформацію підготувала
доцент кафедри управління та фінансово-економічної безпеки
І.В. Лопаткіна