Допомога мобілізованому студенту академії від Громадської організації «Банківська академія»

Студент академії, який пішов добровольцем захищати Україну отримав засоби захисної амуніції від Громадської організації «Банківська Академія».

Громадська Організація «Банківська Академія» реалізовує різносторонні проекти спрямовані на підтримку і розвиток студентства ДВНЗ «УАБС НБУ». Нещодавно до правління організації надійшло звернення від студентського самоврядування ДВНЗ «УАБС НБУ» стосовно допомоги у закупівлі засобів захисної військової амуніції студенту-магістру спеціальності «Банківська справа», Верхотурову Володимиру, який вступив до лав Збройних Сил України і захищає Вітчизну.

Громадською Організацією «Банківська Академія» (за організаційної підтримки ініціативи «Допомога Сумським Військовослужбовцям») були закуплені та передані Володимиру: захисні тактичні окуляри з набором 5 змінних лінз (для різних умов освітлення), захисна балістична маска з двома змінними лінзами, а також тактичні рукавички. Володимир вже отримав зазначену амуніцію і висловлює подяку студентському самоврядуванню ДВНЗ «УАБС НБУ» та Громадській організації «Банківська Академія».

Інформацію підготував:
Учасник ініціативи «Допомога Сумським Військовослужбовцям»
Мозговий Я. І.