Акції допомоги

12 січня 2015

Академія приєдналася до організації новорічних свят для дітей Сумської міської дитячої клінічної лікарні

19 грудня 2014

В Українській академії банківської справи Національного банку України розпочала свою роботу різдвяна благодійна виставка-продаж картин.

28 листопада 2014

У ці складні для України часи особливо важливо згуртуватися навколо спільної мети – допомогти своїм захисникам, допомогти своїй Батьківщині!

18 листопада 2014

Ініціативна група академії по допомозі бійцям Сумського батальйону територіальної оборони (тепер вони називаються 15-ий окремий батальйон при 92 бригаді ЗСУ) продовжує підтримувати наших солдатів на Сході.

14 листопада 2014

Діти старшої вікової категорії Сумського центру соціально-психологічної реабілітації дітей області відвідали академію

29 жовтня 2014

Українська академія банківської справи НБУ (м. Суми) активно підтримує учасників антитерористичної операції на сході України - особливо своїх земляків, які воюють у Сумському батальйоні територіальної оборони. Проводячи різноманітні неординарні заходи, викладачі та студенти академії зібрали чимало коштів, на які закуповують усе необхідне для бійців. Приклад сумчан гідний наслідування в усіх ВНЗ нашої країни.