Акції допомоги

17 квітня 2015

У виставковому залі "Філантроп" відкрилась виставка робіт сумської художниці Анни Черненко "У країні А…" (див. відео)

16 квітня 2015

15 квітня кафедра іноземних мов та студенти академії вже вдруге провели благодійний ярмарок «Великдень - 2015», мета якого збір коштів на лікування онкохворої дитини.

16 квітня 2015

Доцент кафедри кримінально-правових дисциплін Маланчук Петро Михайлович взяв участь у підготовці та проведенні акції щодо освячення великодніх кошиків для військових

15 квітня 2015

Вже стало доброю традицією для академії в переддень свята Великодня проводити благодійні акції, спрямовані на підтримку дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей – інвалідів.

12 березня 2015

11 березня у малому конференц - залі Наукової бібліотеки Академії відбувся організаційний семінар проекту «Lets Do It World»

10 березня 2015

Доброчинність можна проявити по-різному: словом і ділом, матеріально і духовно. Головне – від душі і не під примусом. Наш нелегкий час потребує благодійності у дуже великих масштабах і постійно.