Губа

Антон Губа – в.о. студентського ректора.

Народився у м.Запоріжжя. Дуже яскравий, активний, креатиний.
Антон про себе: «Я - мемомайстер, організатор «Bright Fight», захисник прав студентів та головний адмін ФБТшки».

Васильченко

Васильченко Вікторія – студпроректор із зовнішніх зв'язків.

Навчалась в школі №2, закінчила із золотою медаллю. Зараз студіює право. Є активним громадським та соціальним діячем, волонтером зі шкільної лавки, займається благодійністю. Надає перевагу активному відпочинку, займається спортом, любить читати, прагне до саморозвитку.
Відкрита до нових знайомств.

Наумов

Наумов Даниїл – студпроректор з інформаційної роботи.

Народився у м. Суми, закінчив ЗОШ №22. З першого дня в УАБС зайняв активну громадську позицію. Був учасником багатьох різноманітних заходів. Організатор «Дня народження МЕ», «Квідічу» та «Живих шахів».
Завжди відкритий до нових ідей, пропозицій, критики.

Колесников

Анатолий Колесніков – студпроректор із захисту прав студентів.

Народився у м. Кременчуг. Завжди відрізнявся дуже патріотичною позицією щодо долі УАБС. Докладає всі зусилля для забезпечення найкращих умов для студентства Академії. Співзасновник найуспішнішої медіа-платформи в Академії «ФБТшка».

Бельська

Бельська Анна – заступник із соціальної роботи.

Народилась у м. Суми. У 2014 році закінчила Сумську гімназію №1. Вільний час приділяє волонтерству, бере активну участь у різноманітних соціальних проектах. Натхнення черпає з книг та історій життя успішних особистостей.

Очкас

Очкас Катерина – студпроректор з культмасу.

Катерина про себе: «Я також організатор «Bright Fight» та «Бункера». Завжди відкрита, якщо потрібна допомога або підтримка».
Якісно організовує студентський відпочинок, та бере участь у всіх заходах.

Скляр

Владислава Скляр – студдекан ФБТ.

Народилася у м. Суми. Має безліч нагород за активну діяльність: нагороду «Кращий студент року - 2014», титул «Студентська Міс Сумщини – 2013», «Студентська міс Багатогранність України», призові медалі за перемогу в хореографічних конкурсах.
З 2010 по 2012 роки була членом організації «Благодійний фонд», постійний учасник акції «Від серця до серця».
Завжди сповнена енергії та готова до завдань будь-якої складності.

Михальов

Михальов Владислав – Студдекан ОФФ.

Навчався у школі №2 м. Кіровське. Закінчив школу із золотою медаллю.
Вважає себе активним глядачем і діячем культурно-масових заходів; відкритий до нових знайомств; позитивно дивиться на світ; вважає, що кожна людина може його чомусь навчити. Бере участь у соціальних акціях. Переймається долею гуртожитку.
Займається спортом, прагне до активних дій.