Історія жіночого волейболу розпочинається з 2005 року. Саме в цьому році відбувається становлення жіночої волейбольної команди, до складу якої увійшли найкращі гравці навчальних груп за підсумками академіади.

З 2006 року жіноча команда з волейболу робить свої перші кроки у спортивному житті міста та області. Але вагомі спортивні здобутки приходять до дівчат у 2011 році, коли вони вперше вибороли III місце у міській спартакіаді.

Цього ж року команда дівчат виборола II місце з пляжного волейболу серед команд вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації Національного банку України.

У 2012 році команда дівчат із класичного волейболу виборює III місце на чемпіонаті області серед студентів вишів III-IV р. а., стає срібним призером України з пляжного волейболу серед ВНЗ НБУ.

У 2013 році команда закріплює свій успіх і знову стає бронзовим призером обласної універсіади, обігравши команду СНАУ з рахунком 3:0 і команду Глухівського педагогічного університету з рахунком 3:1.

У сезоні 2014-2015 н.р. наша жіноча збірна взяла участь у міських та обласних змаганнях серед ВНЗ ІІІ-IV р.а., виборовши у міській спартакіаді бронзу, а у обласній універсіаді - срібло.

Цього ж року жіноча збірна УАБС виборола бронзові нагороди обласної універсіади з пляжного волейболу серед ВНЗ ІІІ-IV р.а.

Тренер збірної - асистент кафедри фізичного виховання Яна Василівна Карабут.