В УАБС цей вид спорту розвиваєть0ся з 2010 року, коли у легкоатлетичному манежі за підтримки керівництва вишу разом із тренером Григорієм Федоровичем Левченко заснували команду з боксу.

Збірна команда з боксу - переможець обласних змагань серед ВНЗ ІІІ-IV р.а. У 2012 році наші боксери вибороли першість в міській спартакіаді серед ВНЗ ІІІ-IV р.а.

Боксери УАБС беруть участь в чемпіонатах та кубках України, міжнародних змаганнях. У 2013 році в м.Івано-Франківськ команда УАБС посіла 10 місце на чемпіонаті України серед студентів.

У 2013 році відбулася ХІ універсіада з боксу серед студентів ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації. Збірна УАБС виборола друге місце.

У 2013 році в м. Люботин відбувся VII Міжнародний турнір з боксу, у якому взяли збірні України, Росії, Вірменії. Наші студенти вибороли 3 золоті медалі: Юрій Коротун - у ваговій категорії 60 кг, Артем Середа - 69 кг, Яна Гончаренко - 48 кг. Срібну нагороду отримав Олег Коротун у ваговій категорії 64 кг.

Розклад тренувань(легкоатлетичний манеж)
Пн, Вт, Чт – 18:15-21:00