Анцибор Марина - студентка обліково-фінансового факультету УАБС 2010-2014 років навчання, майстер спорту міжнародного класу з лижних перегонів, член збірної команди України, переможець Кубку Європи з лижних перегонів, який проходив 13-15 січня 2011 року. Виконала норматив майстра спорту Міжнародного класу в класичній гонці на дистанції 10 км.

Блонська Людмила - студентка обліково-фінансового факультету УАБС 2006-2011 років навчання, майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики, чемпіонка Всесвітньої Універсіади у місті Ізмірі (Турція), чемпіонка Світу з легкоатлетичного п’ятиборства у місті Москва, срібна призерка чемпіонату Світу з легкоатлетичного семиборства. Нагороджена медаллю "За працю і звитягу".
borysov Борисов Дмитро - студент юридичного факультету, майстер спорту України з вільної боротьби, бронзовий призер чемпіонату Європи серед молоді (до 23 років) та переможець кубку України серед чоловіків з боротьби сумо 2014 року.

Головаш Олександр - студент юридичного факультету УАБС 2004-2009 років навчання, майстер спорту міжнародного класу з велоспорту, чемпіон України з велоспорту серед юніорів 2009 року.

Гуцол Євген - студент факультету банківських технологій УАБС 2006-2011 років навчання, студент обліково-фінансового факультету (група Ф-12), майстер спорту міжнародного класу, переможець на Чемпіонаті України в приміщенні 2012, вийшов до фіналу чемпіонату Європи в складі естафети 4х400 м в 2012 році, учасник чемпіонату Світу в 2012 році та встановив Національний рекорд України в естафеті 4х400 м у приміщенні в 2014 році.

Кожухов Микола - студент юридичного факультету УАБС, майстер спорту України з греко-римської боротьби, майстер спорту України міжнародного класу з боротьби сумо, переможець чемпіонату Європи із сумо (м. Шауляй, Литва); переможець Всеукраїнських студентських ігор із боротьби сумо у ваговій категорії до 115 кг, учасник 20th Sumo World Championships (м. Осака, Японія).

Ліфиренко Сергій - студент факультету банківських технологій УАБС 2004-2009 років навчання, майстер спорту міжнародного класу з шорт-треку, неодноразовий чемпіон України з шорт-треку, призер Кубка Світу, рекордсмен України. Бронзовий призер Європи 2005 року. Неодноразовий переможець універсіад України.

Ніколенко Неллі - студентка юридичного факультету УАБС 2002-2007 років навчання, майстер спорту міжнародного класу з карате-до, майстер спорту з тхеквондо ВТФ, неодноразова призерка міжнародних змагань та чемпіонатів України.

Петрук Ольга - студентка юридичного факультету УАБС 2002-2007 років навчання, майстер спорту міжнародного класу з карате-до, майстер спорту з тхеквондо ВТФ, неодноразова призерка міжнародних змагань та чемпіонатів України.

Родіонова Поліна - студентка обліково-фінансового факультету УАБС, майстер спорту міжнародного класу зі стрільби з лука, член збірної команди України, чемпіонка Світу, неодноразова переможниця чемпіонатів та Кубків України, міжнародних та всесвітніх змагань.

Семеренко Віта - студентка обліково-фінансового факультету УАБС 2007-2010 років навчання, майстер спорту України з біатлону, член національної збірної команди України, призер чемпіонату Європи серед юніорів, срібний призер першості світу серед дівчат, бронзовий та срібний призер чемпіонату світу серед юніорів, неодноразова чемпіонка першостей і Чемпіонатів України, у 2007 р. на ХХIII Всесвітній зимні універсіаді в Італії, м. Турін виграла 4 медалі (1 золота, 1 срібна, 2 бронзових). Чемпіонка Європи з біатлону 2009 року. Нагороджена як краща спортсменка України березня місяця за версією Національного олімпійського комітету України (НОК).

Сєднєв Сергій - студент обліково-фінансового факультету УАБС 2004-2009 років навчання, майстер спорту міжнародного класу з біатлону, член національної збірної команди України з біатлону, призер чемпіонату світу серед юніорів в гонці переслідування, неодноразовий призер чемпіонату України, бронзовий призер чемпіонату Європи 2009 року.

Супрун Інна - студентка обліково-фінансового факультету УАБС 2010-2014 років навчання, майстер спорту міжнародного класу з біатлону, член збірної команди України, 2005 р. – І місце в естафеті, Всесвітня універсіада (Австрія); 2009 р. – І місце в чемпіонаті Європи, естафета.

Яковлева Оксана - студентка обліково-фінансовий факультету УАБС 2003-2008 років навчання, заслужений майстер спорту з біатлону, Чемпіонка Європи серед юніорів (гонка переслідування, 2000), чемпіонка Європи (індивідуальні гонки, 2001, 2007, спринт, 2008; естафета, 2008), неодноразова призерка чемпіонатів Європи, неодноразова чемпіонка України, на ХХІІІ Всесвітній зимовій універсіаді у Турині, виборола 2 медалі (1 золота, 1 срібна), срібна призерка Чемпіонату світу (естафета, 2003).